راهنمای بازی

Witcher3:Wild At Heart

Witcher3 :وحشی در قلب
به سمت برد اطلاع رسانی در Mulbrydale بروید تا این جستجو را شروع کنید که بعدا شما را به سوی پیدا کردن Niellen در روستای Black bough خواهد برد.
با Niellen و خواهر زنی که گم شده صحبت کنید.انها به شما خواهند گفت که به دنبال جنگل بگردید و از همسایه ها سوال بپرسید.
Glenna و مرد زره پوش به شما خواهند گفت که جنگل پر درخت را نگاه کنید و همچنین تذکر میدهند که سگ های وحشی و گرگ ها نیز در میان درختان وجود دارند.از انجا دور شوید.
اطراف جنگل گرگ ها به شما حمله خواهند کرد.انها را بکشید و سپس با خواهر صحبت کنید.او به شما پیشنهاد پول میدهد که ان را بگیرید و برگردید و به Niella بگویید که همسرش مرده است.می توانید پول را انتخاب کنید و برگردید.یا اینکه ادامه دهید و جستجو را کامل کنید.
اکنون منطقه را بگردید.جنازه هایی را پیدا خواهید کرد.بله.شما دنبال گرگینه ها می گردید.از حس Witcher خود استفاده کنید تا محل استراحت انها را پیدا کنید.بعد از مدتی اثرات پنجه را روی درخت خواهید دید.شما به دنبال دسته ای از انان در نزدیکیتان خواهید گشت و این اسان هم نیست.سپس باید در جهت وزش باد در جنگل حرکت نمایید.اکنون راه را دنبال کنید تا یه خانه ی شکارچی برسید.
به داخل بروید و انجا را غارت کنید.سپس برگردید و بیرون بروید.سپس به جایی بروید که محل استراحت گرگینه ها را پیدا کرده بودید.اگر هنوز روز است باید منتظر بمانید تا زمانیکه هوا تاریک شود و بتوانید با ان چهار پایان رو به رو شوید.مطمعن شوید که اماده هستید.چون اگر به اندازه کافی سریع نباشید ممکن است انها شما را با پنجه هایشان تکه پاره کنند.
ابتداگرگ ها را بکشید و سپس روی گرگینه ها تمرکز کنید.باید سریع با انها بجنگید چون انها خیلی زود سلامتیشان را بدست می اورند.زمانی که میزان سلامتی انها کم است می توانید درمورد سلامتی زن و چهارپایان تصمیم بگیرید.
اگر زن را ببخشید و از او چشم پوشی کنید، می توانید گرگینه ها را بکشید و کلید کلبه ی قفل شده را بطلبید.
اگر هیچ رحم و شفقتی ندارید و گذاشتید که گرگینه انتقام بگیرد، او را در بیرون ملاقات خواهید کرد و از بدبختی نجات خواهید داد.دوباره کلید قفل کلبه را بگیرید و جستجو کامل می شود.

الترا گیم
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا
طراحی سایت