راهنمای بازی

Witcher 3: بازگشت به لجنزار

این جستجوی ثانویه فقط زمانی امکان پذیر خواهد بود که همه ی امور مربوط به خانواده را تکمیل کنید و به Baron گزارش دهید.Baron کسی است که از شما درخواست میکند تا اورا کمک کنید که همسرش را از Crons نجات دهید.به Downwarn نزدیک شوید و با Baron  ملاقات کنید و او و افرادش را در مرداب دنبال کنید.در راه Drowner ها شما را با اشیا پوسیده مورد هدف قرار میدهند.

در کلبه قادر خواهید بود که جادوگران شکارچی را متئقف کنید.بعد از جستجو برای یافتن کلبه، Anna را پیدا خواهید کرد و سپس مجبور می شوید که با حمله ی وسیعی از هیولاها مواجه شوید.

همانطور که روح شیطانی نزدیکتان میشود،سریع Drowner  و اشیا پوسیده را اماده کنید.

اشیا نسبت به روغن و بمب های شیطان اسیب پذیر هستند.این یکی نباید یک تهدید بزرگ باشد اما اگر در حین جنگ با جادو هیبنوتیزم شوید، از راه کنار بروید تا زمانی که دوباره مغزتان پاک شود.بعد از ان باید بروید و Johny را  پیدا کنید.

درخلوتگاه Johny دوباره تعدادی اشیا پوسیده و حصار های ابی را خواهید دید.محل را با استفاده از حس Witcher  که دارید جستجو کنید.رد پاها را دنبال کنید و Johny را در زیر پناهگاه چوبی خواهید یافت.

اگر جانور زیر پشته ی نجوا کننده را ازاد کنید بعد از صحبت کردن با Johny به کابه برگردید و در زیر زمین را بازکنید که درست داخل ساختمان است.بعد از ان باید بین عروسک های جادوگر یکی را انتخاب کنید یکی را به همراه گل بردارید.با گل بیرون روید تا تقدیر Anna را ببینید.

اگر جانور زی پشته ی نجوا کننده را بکشید، نمیشود برایAnna  کاری کرد.اما Baron و Tamara هنوز هم تحت هر شرایطی باشما همراهند.

به سمت Crow’s Perch روید تا Baron را ببینید و پاداشتان را جمع اوری کنید. در ورودی حیاط،نتایج اعمالتان را خواهید دید و جستجو پایان میابد.

2 دیدگاه

2 Comments

 1. Khalil

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۴ at ۶:۴۰ ب.ظ

  سلام خسته نباشین تو قلعه baronهستم میگه همسرش رو باید پیدا کنم همه اتاق هاروارد گشتم چنتا نشونه پیدا کردم ولی هنوز حل نشون ممنون میشم کمکم کنید

  • شریف

   ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ at ۷:۲۶ ق.ظ

   همسر بارون رو تو مراحل بعدی باید پیدا کنید
   مرحله های فرعی و اصلی این سرزمین رو برید خود به خود درست میشه

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا