راهنمای بازی

Witcher 3 :پناهگاه نیاکان

Witcher 3: پناهگاه نیاکان

همینکه مرحله (برج پر از موش) را کاکل کردید،از کلبه ی Keira بیرون بروید.Peller را پیدا خواهید کرد.اگر جستجوی اصلی اعضای خانواده را کامل نکرده اید، ان جستجو را قبل از مشغول شدن به این کامل کنید.

به سمت جزیره بروید و نقشه بکشید تا شب شود و با Peller صحبت کنید.در این زمان مجبور خوهید بود که ار اهالی روستا در مقابل Downer ها و Water Hag ها محافظت کنید.بنابراین به سرعت و با تمام نیرو بجنگید.

باید تصمیم بگیرید که به Peller کمک کنید و با شکارچیان جادوگران بجنگید و یا از جنگ بپرهیزید.اگر راه خود را ادامه دهید جستجو به پایان می رسد.

زمانی که مراسم متوقف می شود شما سه شبح را خواهید دید.از علامت Yrden استفاده نمایید تا انها را سر جای خود بنشانید.در منطقه ی مشخص شده ابتدا با ارواح بجنگید و سپس با استفاده از حس Witcher خود جسد را پیدا کنید.ان را بسوزانید و سپس سریعتر به Heatherton بازگردید تا با Peller ملاقات کنید و جستجو را کامل کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا