PS4

mod جدید Fallout 4 جزئیات کم اهمیت را برای کارایی بیشتر حذف میکند

قبلا برای اسکایریم (skyrim) نسخه ای به صورت mod توسط akkalat85 ارائه شده بود که جزئیات کم اهمیت گرافیکی را به جهت بهبود عملکرد بازی حذف می کرد، حالا این mod برای Fallout 4 نیز ارائه شده است. برای آنهایی که با نسخه skyrim آن آشنا نیستند باید گفت که این mod با حذف کردن جزئیات گرافیکی که از اهمیت چندانی برخوردار نیستند و شاید هرگز به چشم نیایند، به افزایش سرعت پردازش بازی کمک خواهد کرد.

قبلا برای اسکایریم (skyrim) نسخه ای به صورت mod توسط  akkalat85 ارائه شده بود که جزئیات کم اهمیت گرافیکی را به جهت بهبود عملکرد بازی حذف می کرد، حالا این mod برای Fallout 4 نیز ارائه شده است. برای آنهایی که با نسخه skyrim آن آشنا نیستند باید گفت که این mod با حذف کردن جزئیات گرافیکی که از اهمیت چندانی برخوردار نیستند و شاید هرگز به چشم نیایند، به افزایش سرعت پردازش بازی کمک خواهد کرد.

سنگ های کوچک، آوار جزئی، دورریزها و آشغال ها و تمامی چیزهایی که نیاز به تعامل با بازیکنانن ندارند، دیگر در بازی نخواهند بود.

برای نصب آن تنها کاری که شما میبایست انجام دهید این است که از  Nexus Mod Manager استفاده کرده و آن را فعال کنید.

طراح نسخه، akkalat85، این mod را پس از آنهایی که زمین سیمای بازی را تغییر میدهند دسته بندی کرده است. البته معلوم نیست که این mod در کجای لیست بهترین های Fallout 4 قرار میگیرد.

منبع: vg247.com

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا