راهنمای بازی

Fallout 4: جایی که در آن کشنده ترین سلاح ها را پیدا می کنید

Rockville Slugger

Fallout 4: جایی که در آن کشنده ترین سلاح ها را پیدا می کنید .

همانطور که شما به خوبی قادر هستید سلاح های ساده و استاندارد خود رادر Fallout 4 ارتقا دهید مجموعه ای از سلاح های پیشرفته  و استثنایی را نیز در جنگ در دست دارید . هر یک از این سلاح ها ویژگی های منحصر به فردی دارند و می توانند دشمنان خود را کاملا نابود کنند.برخی از این سلاح هارا می توان یافت و برخی دیگر را باید خرید  برخی هم از راه سرقت بدست می آیند . اما یکی از موضوعات مهم این است که شما چگونه بفهمید این سلاح استثنایی است . اصلی ترین مشخصه آنها داشتن یک نام و یک ستاره بزرگ در کنار موجودیت آنهاست . به یاد داشته باشید که شما هم چنین می توانید آنها را به همراهان  خود بدهید بنابر این هیچ یک از این ها هدر نخواهند رفت . اکثریت را نیز هم چنین می توانید با مد خود مجهز به سلاح کنید .

Junk Jet

Junk Jet

Junk Jet یک سلاح برگزیده شخصی است . Junk Jet وسیله ایست که استفاده از آن برای شما به عنوان موجودی است که از گلوله های ۴۰ تایی برای آسیب تک پاپ می باشد . استخر توپ ، دستکش بیسبال ، اسباب بازی  و .. همه کشنده می شود . آشنایی با سیستم ArcJet را در طول مدتی که با دنس در یورش ها و حملات در ارتباط هستید ، پیدا می کنید .

Righteous Authority

Righteous Authority

ابزاری که شما در اوایل بازی بدست می اورید یک تفنگ لیزری بزرگ برای نیمه اول ماجراجویی شما بوده  است . “دنس” پولادین این اسلحه را به شما خواهد سپرد . گلوله های این تفنگ آسیب دوبرابری دارند که  ۱۵% سریعتر خواهد بود . “استیک” با برادر پولادین عنوان رتبه بندی شما را افزایش می دهند . افزایش این رتبه بندی سبب خرید چند سلاح استثنایی در طول بازی خواهد شد .

Furious Power Fist

Furious Power Fist

بروید و بررسی کنید که آیا برکه “قو”در  شهر بستون بعد از پارک St Station. Whoops یکی از زیباترین مناظری نیست که شما انتظار داشتید ؟

برای کشتن “قو”از مواد منفجره استفاده کنید و حتما فاصله خود را با او حفظ کنید . با این حرکت او یک مرتبه او خواهد مرد و بدن او با استفاده از  Furious Power Fist به تمام معنا غارت خواهد شد . این حرکت ۵۶ امتیاز برای آسیب رسانی است اما مهم ترین ضربه شما ضربه قربانی است که بیشترین آسیب را دارد . روش پانچ کردن در واقع بی رحمانه ترین روش می باشد .

Grognak’s Axe

Grognak’s Axe

این ابزار را می توانید در داستان  هارپر ببینید . اینجا یک راه عبوربا اطلاعات بیشتر هست که شما را  به لنک گروناک میرساند .

این تبر بزرگ امتیاز ۴۲ را در آسیب رسانی دارد . اگر آنرا به حالت چرخش و نوسانی تکان دهید مرگبار تر هم خواهد شد . حتی اگر فقط سبب خونریزی شود  باز هم باعث می شود تا دشمنان شما با این خونریزی تلو تلو بخورد .

Prototype Up77

Prototype Up77

برای بدست آوردن این تفنگ شما نیاز به تکمیل تلاش ندارد ، چرا که شما فقط باید آن را پیدا کنید . هشدار: شما مهارت های lockpicking بیشتری را نیاز دارید . این مهارت در بانک دانشگاه پنهان است . یک راهنمای دقیق از آن را آنجا پیدا خواهید کرد .

نمونه up77 این اسلحه ظرفیت نامهدود مهمات دارد ، به این معنی که شما می توانید آنجا بایستید  و ۲۰۰ سلول را همزمان بدون نیاز به بارگزاری مجدد مورد هدف قرار دهید .  توجه داشته باشید که این ظرفیت نامحدود مهمات ، مهمات نا محدود نیست .او یک جانور در V.A.T.S است .

Kellogg’s Pistol

Kellogg’s Pistol

مگنوم ۴۴ یک تپانچه بزرگ است . هرچند که گلوله های آن رایج نیست . اما شما از آن برای کشتن “کلاگ” دریافت می کنید . استفاده از آن سبب دوبرابر کردن امتیاز شما خواهد شد .

اگر یادتان باشد گفتیم می توانید سلاح ها را به همراهان خود نیز بدهید . پس می توانید آنرا به عنوان سلاح  “پیپر” انتخاب کنید . ویا از آن برای پانچ کردن اضافی استفاده کنید.

Big Boy

Big Boy

این اسلاح یکی از انگشت شمار ترین سلاح هایی است که شما می توانید از فروشندگان خریداری کنید . یافتن Big Boy نسبتاً ساده است. به مغازه ی Arturo در شهر Diamond City بروید. آماده شوید که مبلغ هنگفتی برای خرید آن بپردازید!

این سلاح نسخه ی اصلاح شده ی سلاح اتمی Fat Man است. که مدل اصلاح شده آن می تواند دو سلاح هسته ای را همزمان شلیک کند بنابراین دو ساقه شلیک دارد در حالی که تنها یک واحد از مهمات مصرف می کند. هزینه آن ۱۳۷۰۰ بوده بنابراین حتما مطمئن شوید که قدرت داد و ستد را بدست آورده اید .

Old Faithful

Old Faithful

 

یکی دیگر از وسیله هایی که شما در شهر “الماس” از “آرتور” آن را خریداری می کنید  تپانچه لیزری  به مبلغ ۲۵۰۰ است . این تپانچه برای حملاتی که به صورت دزدکی است و شما مبارزه دوبه دو دارید بسیار مناسب است . یکی دیگر از خوبی های آن سپردن ان به همراه خود است .

Shem Drowne’s Sword

Shem Drowne’s Sword

“کارآگاه فایل” شخصی است که در تلاش است که به غارت قبر باز شده  بپردازد . این شمشیر یک شمشیر قدیمی از مد افتاده است . آسیب زیادی نمی رساند اما چون ارزش بالایی دارد برای فروش در هنگامی که شما به یک سلاح بهتر نیاز دارید مفید و خوب است .

Furious Baton

Furious Baton

این که این ابزار را از کجا باید بدست اورید نمی دانم  و متاسفم . فقط به یاد داشته باشید که بدست آوردن آن در اوایل بازی یکی از مهم ترین تلاش های شما خواهد بود .

این وسیله ابزاری است که در ضرب و شتم ها بکار می رود .با این که  به نظر جالب نمی رسد اما باز هم  اسیب رساندن این وسیله را  دست کم نگیرید  .

Rockville Slugger

Rockville Slugger

این سلاح را در شهر “الماس” در غرفه بیسبال پیدا کنید . این وسیله امتیاز ۵۲ را در استفاده کمتر از ۴۰ درصدی دارد . اگر شما از این وسیله در حال حاظر استفاده نمی کنید آن را به  “strong” همدم خود ، بسپارید . او از آن برای خرد کردن جمجمه استفاده می کند .

Pickman’s Blade

Pickman’s Blade

برای بدست آوردن تیغه این وسیله شما به دوستانی ؛ شهردار و یا همسایه خوب ؛ در هنگ کنک نیاز دارید.او به شما گالری از این وسیله نشان می دهد و شما هم با سختی می توانید با او ارتباط برقرار کنید و صحبت کنید . او به شما یک تلاش کوچک می دهد تا جست و جو خود را برای پیدا کردن تیغه کامل کنید و آن را می توانید پشت یکی از نقاشی های گالری پیدا کنید . این تیغه نیاز شما را تامین می کند .

این وسیله که مانند یک چاقو ساده است را دست کم نگیرید . استفاده سریع از آن و نوع تیغه آن سبب خونریزی می شود . با این حساب این وسیله برای نزاع های نزدیک مناسب است .

General Chaos’ Revenge

General Chaos’ Revenge

Drumlin Diner موقعیت اولیه را ذخیره می کند و می توانید جنوب Museum of Freedom را به وسیله آن پیدا کنید . و Trudy را در آن پیدا کنید . او می تواند تدارک کمی را برای شما به خوبی پیدا کند .

بهترین سلاح برای انتقام در هرج و مرج ها یک شمشیر دندانه دار است که ۷۰ امتیاز را در آسیب رسانی دارد  که این مقدار  ۵۰% بیشتر از ربات هاست . این وسیله بی رحمانه تر و سریعتر از تبر Grognak’s است .برای خرید آن تنها به ۲۰۰۰ نیاز دارید .

Partystarter

Partystarter

این وسیله توسط KL-E-O که یک همسایه خوب است به فروش می رسد . Partystarter که یک پرتاب موشک است آسیب بیشتر از ۵۰% را در برابر انسان دارد . هزینه آن ۱۲۵۰۰ است که با این حساب شما باید به خوبی کار کنید تا بتوانید ان را خریداری کنید . آیا شما نیاز به مقابله با آسیب رسانی بیشتر به دشمنان انسان خود دارید ؟؟ احتمالا نه ، اما ارزش شما به سرعت عمل شماست

Deliverer

Deliverer

Deliverer اسلحه ای است  که شما از آن استفاده می کنید و تمام مهمات آن ۱۰mm است  . اسیب رسانی آن ۲۵ % است می توانید شانس خود را توسط ضربه VATS بهبود دهید . برای بدست اوردن آن شما نیاز دارید تا تلاش کنید و جاده Freedom را تکمیل کنید و پس از آن Tradecraftquest . پس از اتمام  شما می توانید Deliverer و Deacon را به عنوان یک همدم در معمامله بدست آورد .

Cryolator

Cryolator

Cryolater در دفتر شخصی ناظر Vault 111 است .مشکل اینجاست که شما نمی توانید آن را باز کنید  مگر اینکه استاد قفل گشا را همراه خود داشته باشید . پس بعدا بیایید . در واقع این یکی از آسان ترین راه ها برای بدست اوردن آن می باشد . بازگشت به Vault 111 با Dogmeat و فرمان دادن به او برای واکشی . بنا به برخی دلایل او قفل را می شکند و شما هم می توانید با تفنگ خود به او کمک کنید . به همین سادگی !

Survivor’s Special

Survivor’s Special

این سلاح “برندیس پولادین ” است که شما در سنگر و پناه گاه زیر زمینی Recon بعد از پایان تلاش خود پیدا می کنید . دوراه برای او وجود دارد : او را متقاعد کنید که به برادران خود بپیوندد و یا می توانید از او دزدی کنید (جیب بری کنید از آن ) و یا او را بکشید .

در حقیقت آن در واقع ارزش آن نیست . یک تپانچه لیزری که ۳۱ امتیاز آسیب رسانی را داراست . چون میزان آسیب رسانی آن پایین است می توانید او را به “پیپر” ببخشید که چیز زیادی از تیر اندازی نمی داند . و از ان بدین صورت استفاده بیشتری ببرید .

Alien Blaster Pistol

Alien Blaster Pistol

سلاحی فضایی متعلق به آیندگان که می توانید آن را در دستان یک خلبان بشقاب پرنده (UFO) که زخمی شده است پیدا کنید. این سلاح صدمات شدیدی وارد می کند اما مهماتش کمی کمیاب است.

هنگامی که به گشت و گذار و ماجراجویی مشغول هستید، ناگهان خطی از آتش در آسمان خواهید دید و یک بشقاب پرنده سقوط کرده و با زمین برخورد می کند. رد محل انفجار را بگیرید. به جنگل بین غار ۸۱ (Vault 81) و Oberland Station خواهید رسید. قطرات خون سبز رنگ را دنبال کنید تا به یک غار کوچک برسید. خلبان فضایی در آن جا در انتظار شما خواهد بود و شما اولین ملاقات خود با یک بیگانه ی فضایی را ضمن شلیک یک گلوله به وی تجربه خواهید کرد!

Spray N’ Pray

Spray N’ Pray

اگر شما تنها خواستار استفاده از یک تفنگ دستی هستید ، این مطابق دیگری ساخته شده است . که توسط بازرگان Cricket فوخته شده است . بر اثر شدت پرتاب اسپریه N’Pray’s منفجر می شود و در عمل آسیب بیشتری را برای هدف شما به همرا دارد و هر چیزی که به اندازه کافی احمق باشد به او نزدیک خواهد شد .

بله شما درست شنیدید . و شما این کار را نمیکنید حتی اگر نیاز به اصابت هرچیزی   – تا زمانی که یک دیوار در نزدیکی شما وجو دارد شما آنها را می بخشید . قتل بسیار گران و مطلقی را در دست خواهید داشت – و یا حتی به اشتباه باشد .

Tinker Tom Special

Tinker Tom Special

این یکی هم برنامه محدود است ، اما اگر شما یک رویکرد یواشکی را در یک محدوده داشته باشید برنده هستید . این به این معنی است که شما از یک فاصله امن شروع به حرکت دزدکی خود کنید و به راحتی آن را انجام دهید . مطمئنا AP یک تجارت خاموش در سرازیری است  ، اما اگر شما به اندازه کافی دور شده باشید  دیگر مهم نیست چرا که دشمن قادر نخواهد بود شما را پیدا کند . عقب بنشینید و اجازه دهید تا دوباره AP شما را پر کنند . این را شما می توانید از فروشنده راه آهن به نام Tinker Tom خریداری کنید .

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا