راهنمای بازی

ماموریت پانزدهم BZ Gas Grenades در GTA V

ماموریت پانزدهم BZ Gas Grenades در GTA V

راه باز کردن : باید ماموریت یازدهم (Casing the Jewel Store) را به اتمام برسانید و بعد طرح هوشمندانه دزدی را انتخاب کنید و آن را انجام دهید. بعد از این که دومین پیام لستر را دریافت کردید، آیکن Hs بر روی نقشه ظاهر می شود که نشان یک کامیون است که در خیابان های لوس سانتوس در حال حرکت است.

شخصیت قابل بازی : مایکل

اطلاعات اضافی : یکی از چیزهایی که این ماموریت را از بقیه ماموریت ها جدا می کند، نقطه شروع این ماموریت است که در حال حرکت است. بستگی به تصمیمی که می گیرید، باید ون را به کارخانه پوشاک ببرید. تنها مانع در این ماموریت این است که نیاز دارید تا پلیس را در تعقیب و گریز گم کنید.

برای شروع این ماموریت، نیاز دارید تا به ون در امتداد بزرگراه لوس سانتوس و راه برگشت به فرودگاه نزدیک شوید. این ماموریت هنگامی که به ون نزدیک می شوید به طور خودکار شروع می شود.

 

ماموریت پانزدهم BZ Gas Grenades در GTA V

 

دو راه مختلف برای به دست آوردن محموله وجود دارد که می توانید انجام دهید. یک این که ون را بدزدید. در این مورد باید راننده ماشین را بکشید یا سر راهش قرار گیرید و او را از ون خارج کنید و به سمت دیگری سریعا فرار کنید.

 

ماموریت پانزدهم BZ Gas Grenades در GTA V

 

دومین راه از بین بردن پشت در ون می باشد. شروع به تیراندازی به راننده در طول رانندگی کنید و تا حدی که ممکن است از اسلحه های خوب و عالی تان استفاده نمایید. بعد از نابودی در پشت ون، ماشین را متوقف کنید و سریعا پیاده شوید و کیف را بردارید. من پیشنهاد می کنم که این راه را انتخاب کنید، چرا که یکی از مواردی که این ماموریت را ۱۰۰ درصد تکمیل می کند این راه است.

 

ماموریت پانزدهم BZ Gas Grenades در GTA V

 

در اواخر این ماموریت، باید برای فرار از دست پلیس راحت ترین حرکت راه دوم است، چرا که در ماشین خودتان هستید. اگر ون را به سرقت ببرید، باید شبیه ماموریت قبلی ون را به زیر پل ببرید ولی اگر کیف را فقط به سرقت برده اید، وارد کارخانه شوید و آن را در محدوده ذخیره کوچکی رها کنید.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید :

  • باید بتوانید پشت درب ون را از بین ببرید.
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا