راهنمای بازی

Witcher 3 : کاغذ های تقلبی

اگر به دنبال راهی برای عبور از مرز های Novigard هستید،این یک جستجوی تکمیل کننده ی خوب میباشد.

شما به یک راه عبور برای رد کردن مرز هایNovigard نیاز خواهید داشت، یعنی نیمه ی دوم این نقشه.این بازرگان مرموز در جاده ی شمال Hongmans Tree signpost پیدا میشود(دقیقا زیر ورودی Novigard) و یکی را به قیمت ۱۰۰ عدد تاج به شما می فروشد و یا اگر برای او کاری انجان دهید و برادر خوانده اش را در زمانی که در حال پاکسازی میدان جنگ است کمک کنید، یکی را به شما خواهد داد.

برادر خوانده را از سرگردانی نجات دهید و تعدادی غول را بکشید.سپس با او صحبت کنید تا راه های کشتن “مردار خوار” را یادبگیرید.

جستجوی خرمن تلخ (پیشنهادی مرحله ۹):

اساسا شما نیاز دارید که تعداد زیادی از غول ها را بکشید و کارگران را زنده نگه دارید و این کار اسانی نیست.اگر شکست بخورید فقط چند عدد تاج دریافت میکنید اما اگر همه ی انها را بکشید و کارگران را زنده نگه دارید تعداد خیلی بیشتری دریافت خواهید کرد.

زمانی که این عملیات انجام شد به سوی بازرگان مرموز روید.اگر برادرخوانده اش کشته شده باشد شما در این جستجو شکست خورده اید اما اگر او زنده باشد ، موفق شده اید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا