راهنمای بازی

چگونه Sawtooth را Horizon: Zero Dawn از بین ببریم؟

هورایزن زیرو دان

Sawtooth اولین حریف جدی است که در Horizon: Zero Dawn دیدار خواهید داشت. کشتن او نیاز به جلو بردن داستان اصلی بازی دارد. با حمله کلاسیک نمی توانید او را از بین ببرید، بنابراین با توصیه هایی که توسط این راهنما به شما داده می شود، از بین بردن او را برای شما بسیار ساده تر می کنیم.

نحوه کشتن Sawtooth

اولین از همه، ماشین مورد نظر را با دگمه R3 اسکن کنید و سپس مسیری که حرکت می کند را با زدن دگمه R1 فعال کنید.  به سمت آن مسیر حرکت کنید و در چمن های بلند پنهان شوید.

حالا از اسلحه Tripcaster که قبلا خریداری کرده اید استفاده کنید و دام را به نحوی تنظیم کنید که دام در مسیر موجود قرار گیرد. می توانید منتظر بمانید تا هدف به آنجا برسید یا می توانید با پرتاب یک سنگ، سرعت کار را افزایش دهید.

هنگامی که هدف به دام افتاد، برای چند ثانیه او به حملات شما آسیب پذیر خواهد شد. به سرعت کمان های آتش را از موجودی خود بیرون بکشید و آنها را در تمام قطعه های زرد رنگ بر روی زره ماشین هدف قرار دهید. ماشین به آرامی انرژی خود را از دست خواهد داد و پس از یک انفجار دیدنی، او به طور دائمی ۲/۳ امتیاز از امتیازات خود را از دست خواهد داد.

تاکتیک های بیشتر به این بستگی دارد که آیا Sawtooth متوجه شما می شود یا نه. اگر شما موفق شوید که پنهان بمانید، یک تله دیگر را تنظیم کنید و سپس هدف را با تیراندازی به او پایان دهید.

در غیر این صورت، به سادگی با تیرهای آتشین به او تیراندازی کنید تا زمانی که تمام جان خود را از دست بدهد. به چشمانش تیراندازی کنید و هنگامی که پرش می کند، با دگمه دایره جاخالی دهید. با جاخالی دادن می توانید از آسیب های بسیار زیادی ممکن است به شما وارد شود جلوگیری کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا