اخبار

پچ جدید Bloodborne منتشر شد، برای حفظ تعادل و رفع اشکال

آخرین پچ برای Bloodborne در حال حاضر در دسترس است و در میان چیزهای دیگر،  با موانعی که بر سر راه است آن را در هنگام تلاش برای بازی با دوستان دور می کند.

هنوز، یادداشت پچ برای ۱٫۰۴ فقط به صورت آنلاین در ژاپن منتشر شده است؛ مشاهده تاریخ به روز رسانی در PS4 کمک کمی است به عنوان تنها لیستهای آن “تعادل بهبود یافته بازی” و “رفع اشکال های مختلف”. که مبادرت به فروش این پچ کوتاه، در بخش های بزرگ به این دلیل که بازی در حال حاضر نیاز شما را دیگر به درون یک تعداد معینی از سطح بازیکنان دیگر، هنگامی که در تلاش اند تا یک رمز عبور را به هم بپیوندند دیگر ندارید.

این کلیدی است که این تغییر تنها به مسابقات تطبیق با رمز عبور اعمال می شود، به عنوان این موارد که در آن شما به عمد برای بازی با با یک دوست تلاش می کنید. تلاش برای پیدا کردن دیگر بازیکنان به صورت تصادفی و آنلاین بدون رمز عبور هنوز هم نیاز خواهد داشت که شما در حدود ۱۰ لول از یکدیگر باشید.

تغییرات دیگر شامل افزایش بزرگ در تعداد بطری های خون و گلوله های نقره شما هم اکنون می توانید در ذخیره ساز خود نگه دارید، همانطوری که شما هم اکنون می توانید تا  ۶۰۰ تا از هر کدام داشته باشید. فروشگاه های Insight زودتر ظاهر می شوند همانطوری که شما به تنها یک Insight نیاز دارید، نه ۱۰ تا برای ظاهر شدن. و ترفند تعادل های مختلف ایجاد شده اند، از جمله کاهش استفاده استقامت از Kirkhammer و کاهش تعداد گلوله های نقره آن به این می برد که از آیتم های خاص استفاده کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا