راهنمای بازی

ویچر ۳: Ghost of the Past

ویچر 3 : Ghost of the Past

در ماموریت Ghost of the Past با چهره ی آشنایی روبه رو می شوید – اگر او زنده باشد.

ویچر ۳: Ghost of the Past

ماموریت Ghost of the Past به دنبال ماموریت The Fall of the House of Reardon می آید، البته اگر Letho، ویچری اهل کوهستان و از مدرسه ی Cat زنده باشد.

Letho زنده است اگر:

  • یک فایل ذخیره شده از بازی (save) وارد کنید که در آن Letho از Witcher 2: Assassins of Kings جان سالم به در برده است.
  • شما پس از جلسه ی پرس و جو در Vizima به دنبال او بگردید

اگر شما هرکدام از این شرایط را داشته باشید، سپس تلاش شما بعد از ماموریت The Fall of the House of Reardon کمی تغییر جهت می دهد. شما خانه ی بزرگی را پیدا خواهید کرد که با دام های کشنده در هم ریخته است و در نهایت پریشانی و ناراحتی را در یکی از ساختمان های دور افتاده و دور از ساختمان اصلی احساس می کنید. بررسی کنید، نردبانی پیدا می کنید که به سقف برسید، در آنجا با Letho ملاقات خواهید کرد. با Letho صحبت کنید و موافقت کنید که به او کمک کنید تا با نزدیک شدن شکارچیان کنار بیاید و شانس این را خواهید داشت که Ghosts of the Past را شروع کنید که بخشی از خط ماموریتی Brothers in Arms: Velen در ادامه ی بازی است.

با شکارچیان کنار بیایید و سپس با همراهی کردن Letho برای دیدن مردی که Letho مظنون است که او را فروخته است، موافقت کنید. این یک اسب سواری آرام در حومه ی شهر است و شما باید احساس آزادی کنید که توقف کنید و هر نشانه ای (marker) را که بر سر راه در نظر گرفته اید واضح کنید؛ گنج ارزشمندی وجود دارد که ارزش دنبال کردن را دارد.

در اردوگاه راهزنان، مهم نیست که چه کاری انجام می دهید، بنابراین به جنگ بپیوندید. وقتی مبارزه تمام شد و هرچیزی را که دوست داشتید غارت کردید، به Lindenvale برگردید. دهکده را با Letho بگردید و در نهایت جسد ها را پیدا خواهید کرد.

چطور Letho را به جنگ برای Kaer Morhen وادار کنیم؟

بعد از کمی صحبت کردن، جنگی بین Letho و تعدادی از شکارچیان Nilfgaardian شروع خواهد شد که شما در آن شرکت نمی کنید. وقتی مبارزه تمام می شود، شما با شکارچیان صحبت خواهید کرد.

هشدار: اگر نمی خواهید بقیه ی ماموریت برای شما آشکار شود، لطفا مطالبی را که به صورت ایتالیک نوشته شده است را نخوانید، اما اطلاع داشته باشید که اتفاقات آخر بازی می تواند تحت تاثیر کارهای شما در این جا قرار بگیرد.

این خیلی مهم است که شما عمیقا به انتخاب های خود در مکالمات فکر کنید، چون در دسترس بودن Letho را در ادامه ی بازی تحت تاثیز قرار می دهد. در اینجا راه هایی که می توانید خدمات او را حفظ کنید، آورده ایم:

  • به شکارچیان حمله نکنید. به آن ها بگویید که پادرمیانی کردن به شما ربطی ندارد.
  • اجازه ندهید که شکارچیان Letho را از بین ببرند.
  • وقتی Letho در مورد برنامه های آینده اش بحث می کند، به او پیشنهاد دهید که از Kaer Morhen بازدید کند.

اگر موفق شوید، دوستی مهمی را برای ادامه ی بازی حفظ خواهید کرد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا