راهنمای بازی

ویچر ۳: ماموریت Twisted Firestarter

ویچر 3: ماموریت Twisted Firestarter

یکی از قوانین اصلی در هر بازی به سبک نقش آفرینی این است که همیشه به یک فروشنده ی اسلحه که به کمک نیاز دارد، کمک کنید.

ویچر ۳: Twisted Firestarter

به سمت کارگاه آهنگری در جهت مخالف تابلوی اعلانات مرکز دهکده بروید، در آنجا Willis و کوتوله ی بدخلق را ملاقات خواهید کرد. او به کمک نیاز دارد تا بتواند همه ی کسانی را که قصد دارند کسب و کار او را تهدید کنند، پیدا کند.

با استفاده از حس Witcher، پشت کارگاه آهنگری را جستجو کنید، بوی ادرار و عرق را حس می کنید و رد پاهایی پیدا می کنید که باید آن ها را دنبال کنید. همانطور که به سمت رودخانه و پل، پایین می روید، صندوقچه ای را پیدا می کنید که آن را به عنوان غنیمت بردارید. در کنار قایق هم سرنخ دیگری را پیدا می کنید.

به زیر پل بروید و در سمتی دیگر چکمه هایی را پیدا می کنید که متعلق به یک فرد است. به محض اینکه Downer ها به شما حمله کردند، شمشیر خود را بیرون بکشید. مطمئن شوید که مغزDrowner ها را از روی جسدهای آن ها بردارید- این مغزها یک چیز قابل استفاده در کیف پول جادویی شما هستند.وقتی آن ها را کشتید، ردپاها را به سمت دهکده و ساختمان دنبال کنید، آنجا شما Napp را پیدا خواهید کرد که زخم هایش خونریزی دارند.

او تلاش میکند تا به شما رشوه بدهد، که شما می توانید آن را بپذیرید، اما بهتر است که از نشانه ای که او دارد استفاده کنید و ۲۵EXP به دست بیاورید و او را به کوتوله تحویل دهید و ۲۵EXP دیگر هم دریافت کنید.در پشت کارگاه آهنگری Willis، بیست سکه به شما خواهد داد و شما ۵۰EXP دیگر هم به دست خواهید آورد، همچنین قول میگیرید که در آینده قیمت مناسبی برای اسلحه ها و زره پرداخت کنید.

 

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا