راهنمای بازی

ویچر ۳: ماموریت On Death’s Bed

ویچر 3: ماموریت On Death’s Bed

ماموریت ساده ی  On Death’s Bed هست که اگر آن را انجام دهید مقدار زیادی EXP و تعدادی از گیاهان خوب برای کیف کیمیاگری خود به دست می آورید.

ویچر ۳: (On Death’s Bed) ماموریت در بستر مرگ

شما این ماموریت را پس از ملاقات گیاه شناس دریافت می کنید. Lena در حال مرگ است و یک داروی ویچری، زندگی او را نجات خواهد داد یا باعث یک مرگ دردناک خواهد شد.

فهرست(inventory) خود را باز کنید و به تب کیمیا گری بروید تا داروی پرستو (swallow potion) را پیدا کنید. خواهید دید که به یک روح کوتوله(Dwarven spirit) پنج تا Celandine و یک مغز Drowner نیاز دارید.

اگر ماموریت Twisted Firestarter را به پایان برسانید، قادر خواهید بود همانطور که می روید یک مغز Drowner بردارید، در غیر این صورت شما این دشمنان را نزدیک لب رودخانه پیدا می کنید اما ممکن است تعداد آن ها زیاد باشد، پس مراقب باشید.

به میخانه بروید، در آن جا می توانید روح کوتوله را با ۴۷ تاج دندان بخرید. حالا شما فقط به Celandine نیاز دارید. شما می توانید آن را با باز کردن نقشه و کشیدن یک خط مستقیم فرضی بین میخانه و خانه ی گیاه شناس، پیدا کنید. در مرکز آن خط یک دشت از گیاهان و چهارپایان اهلی وجود دارد و شما Celandine را در این جا پیدا خواهید کرد.

آن یک گل زردرنگ بلند است(آن را با قاصدک اشتباه نگیرید که زردرنگ است اما کوتاه تر رشد می کند). اگر مقدار کافی Celandine در نزدیک این همسایگی پیدا نکردید، راه بروید تا وقتی که کلاغ به سمت گیاه شناس پرواز کند و شما به میان تعداد زیادی Celandine می رسید. وقتی در صفحه ی فهرست مقدار کافی داروی مخلوط داشتید، به پیش گیاه شناس برگردید.

دارو را تحویل دهید و برای یک چنین ماموریت ساده ای، پاداش های بسیاری دریافت کنید: ۲۵۰EXP ، پنجاه تاج دندان، ۲ عصاره ی زهر، یک صفحه ی دست نوشته برای روغن نفرین شده(Cursed Oil) و کتاب خون و عرق.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا