راهنمای بازی

ویچر ۳: ماموریت Devil By The Well

ویچر 3: ماموریت Devil By The Well

این اولین قرارداد شماست و نباید آن را دست کم گرفت. با اینکه پیشنهاد می شود شما level2 باشید، اما صبر می کنیم که شما به level3 برسید، سپس این کار را انجام دهید.

ویچر ۳: ماموریت Devil By The Well (روحی در چاه)

شما این قرارداد را روی تابلو اعلانات پیدا خواهید کرد و سپس باید Odolan را پیدا کنید، او کسی است که شما را به سمت یک جای خالی از سکنه راهنمایی می کند تا یک روح را بگیرید. قبل از اینکه اینجا را ترک کنید، حداقل چهار تا از گل هایی را که در دشت پشت این خانه هستند را بردارید.

همانطور که به سمت دهکده متروکه می روید، ممکن است که روح را در چاه در مرکز ببینید، این روح فقط در ظهر و به مدت چند ساعت در هر طرف ظاهر می شود. اگر هم اکنون نزدیک شماست، باید کمی با سر و صدا غدا بخورید تا او را دور کنید.

یادداشت ها را بخوانید تا متوجه شوید که این روح ظهرگاهی نسبت به نشان Yrden، بمب گرد و غباری ماه و روغن روح آسیب پذیر است. Yrden را قبل از اینکه از اسب پیاده شوید و نزدیک شوید، مسلح و تجهیز کنید. از  Yrden استفاده کنید تا اورا در یک دایره به دام بیندازید و آنگاه قادر خواهید بود مدتی قبل از اینکه او فرار کند به او ضربه بزنید. قبل از اینکه او را برای همیشه از اینجا تبعید کنید، شما می روید تا منطقه را جستجو کنید و ببینید که چه چیزی او را اینجا نگه داشته است.

خانه مخروبه را بررسی کنید تا جسد یک مرد و یک ژورنال را پیدا کنید که باید آن را بخوانید. شما هم اکنون دنبال یک دستبند هستید و رد خون دوباره شما را به سمت چاه هدایت می کند . در پایین چاه شما دستبند را پیدا خواهید کرد. برای بیرون آمدن از چاه، باید در چاه کوچک شنا کنید و سپس برای نفس گرفتن در حفره ی بعدی بالا بیایید. فقط نقشه را دنبال کنید.

وقتی به زمین خشک رسیدید، زمان آن است که با مبارزه روبه رو شوید و کارهایی هست که شما می توانید انجام دهید تا مبارزه را راحت تر کنید. یکی از این کارها این است که مقداری روغن spector را بجوشانید.

چطور Arenaria را پیدا کنید و روغن spector را بجوشانید

برای روغن spector سه چیز مورد نیاز است. یکی از آن ها Arenaria است، گلی که باید از پشت خانه ی Olodon بردارید. اگر آن را برنداشته اید برگردید و چندتا از آن گل ها بیاورید.

شما همچنین به پیه خرس نیاز دارید که معمولا می توانید آن را در صندوقچه ها و کیسه هایی که در اطراف دهکده پراکنده شده اند پیدا کنید. اما اگر نبود اطراف را بگردید. یک مکان قدرت اینجا هست که توسط یک خرس حفاظت شده است. به طرف آن حمله کنید و وقتی خرس حمله می کند بچرخید تا راحتتر پیروز شوید.

به عنوان امتیاز اضافی، مکان قدرت به شما یک چرم گاومیش هدیه می دهد که اگر آن را فعال کنید، در جنگ پیش رو برای شما مفید است.

چطور شیطان درون چاه را به راحتی بکشید (Devil By The Well)

ساده ترین چیزی که به شما امتیاز می دهد این است که صبر کنید و جسد را تا شب آتش بزنید، چون ارواح ظهر در تاریکی ضعیف تر هستند. اگر در حال حاضر خورشید هست، تا غروب صبر کنید، همچنین می توانید فروشگاه های کیمیاگری خود را باز کنید.

وقتی در حال مبارزه با روح ظهرگاهی هستید بهتر است که او را با تله ی Yrden بزنید، اینطوری او آسیب کمتری از شمشیر نقره ای شما می بیند. سپس وقتی که او سریع حرکت می کند، اقدام به حمله های سریع کنید. او به سمت شما گرد و غبار می ریزد تا موقتا شما را کور کند و همچنین دو یا سه تصویر آینه ای از خودش فرامی خواند که میتوان با یک ضربه ی شدید شمشیر آن ها را مورد ضرب و شتم قرار داد. اما باید سرعت به خرج دهید چون آن ها می توانند نیروی شما را بگیرند. مطمئن شوید که مقداری آذوقه غذایی با خود به همراه داشته باشید. اگر در شب مبارزه می کنید به راحتی می توانید بر او پیروز شوید و شما EXP 50 به دست خواهید آورد.

بعد جسد او را بگردید و غارت کنید و برگردید تا Odolan را ببینید تا به شما بیست سکه و EXP50 بدهد.

او همچنین به شما می گوید که گیاه شناس را ببینید و با او درباره ی Claer صحبت کنید. البته این بخشی از ماموریت شما نیست و اگر شما به دیدن او بروید او به شما EXP 10 ، ده سکه، x4 نیترات پتاسیم، x10 میوه Berbercane ، x8 گلبرگ سفید و x6 Cortinarious می دهد. اساسا تعدادی گیاه رایگان برای کیمیاگری.

الترا گیم
برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا
طراحی سایت