راهنمای بازی

ویچر ۳ : راهنمای Lilac and Gooseberries

ویچر 3 : راهنمای Lilac and Gooseberries

کوئست اصلی ویچر ۳ با Lilac and Gooseberries ادامه می یابد، با نام رایحه ینفر.

معلوم می شود که آن همه یک رویا بود. قبل از این که ما سفرمون را شروع کنیم، در اینجا یک فرصت خوب وجود دارد تا در مورد سیستم مکالمه صحبت کنیم. انتخابهای بلایی، به رنگ زرد بلد شده، همیشه مکالمه را به انتخاب بعدی پیش می برد. مکالمه ایی که تاکید آن کمتر در زیرتر به صورت اختیاری است، و شما را در اطلاعات زمینه قبل از بازگشت شما به انتخاب اجباری پر می کند. گزینه های کاوش کردن در مکالمات به رنگ سفید ظاهر می شود.

با وسمیر صحبت کنید، سپس با تعداد انگشت شماری از غولها بجنگید. شما به صورت اتوماتیک شمشیر نقره ای را در می آورید، اما اگر آموزش های اولیه را از دست داده اید، باید بدونید که یک نوار جون نقره ای بالای سر دشمنی که نشان می دهد آن یک موجود جادویی است و باید برای جنگیدن با آن با شمشیر نقره ای بجنگید نه فولادی.

وسمیر اینجا کمک بزرگی است؛ غولها در ابتدا تمایل به تمرکز به او دارند. یکی را انتخاب کنید و پهلوی آن بروید؛ در سختی استاندارد، شما باید بتوانید با یک کمبوی سبک – سبک – سبک – سنگین آن را از بین ببرید. اگر شما سریع باشید، می توانید دو تا از غولها را قبل از این که روی شما تمرکز کنند بکشید. هنگامی که شما توجه آنها را به خودتون جلب کردید، از روش دفع کردن برای دفع حملات آنها استفاده کنید و به دنبال یک راه باشید، سپس حمله کنید. تا زمانی که شما خودتان را در یک وضعیت گیر نکنید، شما خوب خواهید بود؛ سعی کنید بغلتید تا رها شوید اگر می توانید این کار را انجام دهید. از علامت کوئن اگر احتیاج پیدا کردید استفاده کنید، اما آگاه باشید که باز کردن منوی دسترسی سریع متوقف نمی شود.

شما می توانید به مدت یک ساعت تفکر کنید اگر نیاز به بازگرداندن انرژی دارید(HP). از روش های دیگر بازسازی سلامت شامل مواد غذایی و نوشیدنی است؛ شما می توانید اینها را به درگاههای سریع در دی پد (بالا و پایین) برای دسترسی آسان تجهیز کنید.

به اجساد غولها نزدیک شوید و دگمه X یا A را برای جمع آوری همه لوتها فشار دهید؛ مثلث یا Y تمامی را جمع آوری می کند. از حس های ویچر استفاده کنید تا به راحتی بسته های نقطه لوت و گیاهانی که در نزدیکی وجود دارند و مواد کرفتینگ را پیدا کنید.

از حس ویچر استفاده کنید و به اطراف نگاه کنید، شما می توانید یک جمجمه کریستال پیدا کنید. زمانی که کارتان تمام شد، روی L3 دوبار ضربه بزنید تا اسب خودتون را صدا بزنید. برای سوار شدن روی اسب دگمه X یا A را فشار دهید. در زمان سواری، X یا A را برای چهار نعل رفتن فشار دهید، یا روی X یا A دوبار ضربه بزنید تا بتازید. روچ (اسم اسب گرالت) مقدار محدودی استقامت (stamina) دارد. اگر شما در جاده یا راهی به صورت چهار نعل بروید، روچ به صورت خودکار آن راه را دنبال می کند بدون فرمان شما، بنابراین شما می توانید به مناظر اطراف نگاهی بیندازید.

از مسیرهای جاده و روستاه اطراف در حال حاضر چشم پوشی کنید و تنها به دنبال وسمیر بروید؛ ما به زودی به اینجاها بر می گردیم. شما به موجودی به نام گریفین می رسید که خوشبختانه علاقه ای به شما ندارد؛ آن شما را با آن سطح پایین تان می کشید، پس جدا (شما می توانید در هر زمانی در جاده اصلی پرسه بزنید و به مناطق سطح بالاتر دسترسی پیدا کنید، جایی که هیولاها فورا شما را خواهند کشت). زمانی که پرسه می زنید، می توانید از بازرگانان برای پاداش سوال کنید (۵۰ سکه) و یا به او بگویید که شما یکی برای کمک برای هاب بعدی نمی خواهم.

بازی می خواهد ببینید چگونه بستیاری (قسمتی که موجودات بازی را دسته بندی کرده است) کار می کند، پس آموزش های لازم را دنبال کنید. بر خلاف دیگر بازیها، بستیاری واقعا مفید است، چرا که شما نیاز به دانستن نقاط ضعف دشمن در مبارزه برای موفق شدن دارید. به یاد داشته باشید آن را اگر با هر نوع مبارزه ایی مواجه شدید.

وسمیر را دنبال کنید تا به اولین هاب (مرکز) برسید؛ White Orchad. بازی شما را وادار به پیاده کردن از اسب می کند (دایره یا B را نگه دارید) اما اگر شما به داخل حیاط استبل در مسافرخانه به پشت وسمیر داخل شوید به صورت اتوماتیک به هرحال از اسب پیاده می شوید.

داخل مسافرخانه، تحسین سفال های محلی و یک مقدمه سریع و کثیف در سیاست های محلی؛ حکومت تمریان توسط نیلگاردها سرنگون شده و هیچ کسی ویچرها را بسیار دوست ندارد. اگر شما قبلا پاداشی را رد کرده باشید، مهماندار اینجا با شما دوستانه تر با شما می باشد. او در اولین فروشگاهی که شما روبرو می شوید کار می کند؛ در مکالمه از گزینه ایی که روی آن علامت کیف پول است برای دسترسی به آن استفاده کنید. او غذا، مواد کیمیاگری و کارتهای جوئنت و غیره را دارد. شما هیچ چیزی که ارزش فروش داشته باشد ندارید.

حالا که شما یک عامل آزادید می توانید با وسمیر در مورد ماجراهای گذشته خود صحبت کنید. چند نفر از دهقانان در نزدیکی شما کاملا بی ادب اند، اما شما می توانید با علامت بر روی آنها در مکالمه برای به دست آوردن اطلاعات در مورد ینفر استفاده کنید.

در گوشه کناری شما تعداد بیشتری دهقان پیدا می کنید و یک محقق که به شما بازی با کارت های جوئنت را یاد می دهد زمانی که صحبت شما با او تمام شود. شما می توانید بازی کارتها را در بیشتر هابها انجام دهید. این بازی اصلا حسی نیست پس حواستان را به آموزش بدهید.

بهترین شرط بندی تا زمانی است که حدودا شش کارت روی میز داشته باشید اما برخی از آنها برعکس خوب اند ، پس ردشون کنید و اولین راند را ببازید؛ به راحتی می توانید حریف را در دو دور بعدی شکست بدهید، البته اگه بیشتر کارتهای باقی مانده او آب و هوایی باشند و یک کارت اضافی را بدست می آورید. ماموریت ثانویه Collect ‘Em All توسط این بازی تکمیل می شود. تعدادی کارت از صاحبخانه اینجا اگر می توانید خریداری کنید.

در پشت این زمینه Gaunter O’Dim را پیدا می کنید. در نهایت او به شما اطلاعات مورد نیاز برای حرکت در داخل و خارج از این هاب را می دهد. این تمام چیزی بود که شما در اینجا نیاز دارید، بنابراین از مسافرخانه خارج شوید.

بیرون از اینجا، با کسانی برخورد می کنید. از علامتتون برای بدست آوردن برخی از تجربه های فوق العاده استفاده کنید، سپس با دو نفر از سه brawler بجنگید.

هدف کوئست اصلی بعدی در شمال است، اما اگر می خواهید، می توانید برخی از زمانتان را در کوئست های جانبی اطراف صرف کنید. اگر ترجیح می دهید، ما می توانیم که بعدا این کار را انجام بدهیم؛ من به شما خبر میدم زمانی که در حال ترک منطقه ایم.

زمانی که آماده حرکت شدید، جاده را تا پادگان Nilfgaardian دنبال کنید. در راه به نقاط مختلف جالبی روبرو می شوید. در گورستان مراقب باشید اگر تا بحال به سمت آن نرفتید؛ یک روح لول هفت اینجاست که احتمالا در حال حاضر فراتر از شماست. مراقب گرگ های لول پنجی که بعد از گذر از رودخانه در نزدیکی صندوقهای گنج نگهبانی می دهند باشید.

در پادگان، از پله ها بالا بروید و با نگهبانها صحبت کنید. از دروازه چوبی داخل شوید، زمانی که نزدیک می شوید آنها دروازه را باز می کنند سپس از طریق اردوگاه به جایی که فرمانده در انتظار بروید. نگهبانان اینجا چیز زیادی برای گفتن ندارند، اما پچ پچ آنها در نوع خود جالب توجه است.

فرمانده شما را به جنگ گریفین اعزام می کند، یک ماموریت جدید ایجاد می شود با نام The Beast of White Orchard. در مکالمه فرمانده را خسته کنید تا دو هدف دیگر دریافت کنید. قبل از این که از آنجا بروید از اسلحه سازی و لباس سازی که در نزدیکی اونجاست حتما استفاده کنید.

نگران نباشید، تکمیل این ماموریت جدید گام ضروری برای Lilac and Gooseberries است. راهنمای ما را از طریق The Beast of White Orchard ادامه دهید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا