PC

نسخه PS4 اسپایدرمن به این زودی ها منتشر نمی شود!

نسخه PS4 اسپایدرمن

هیچ انتظاری از سونی و Insomniac Games برای اعلام تاریخ انتشار نسخه PS4 بازی آینده این دو شرکت یعنی اسپایدرمن نداشته باشید.

در پاسخ به یکی از طرفداران این بازی در توییت امروز، Insomniac گفت که : “تنها چیزی که ما میگوییم این است که فعلا منتظر اعلام تاریخ انتشار بازی نباشید. احتمالا بازی به این زودی ها بیرون نمی آید.”

در حال حاضر تاریخ انتشار بازی در تاریخ سه شنبه ۱۰ بهمن سال ۹۶ ثبت شده است.

نسخه PS4 اسپایدرمن

اسپایدرمن که یک عنوان جدید برای کنسول PS4 است، اولین بازی دارای مجوز از Insomniac است که تا به حال ساخته شده است. Insomniac به تازگی تریلر چشمگیری از این بازی را در E3 به نمایش در آورده بود که در کنسول PS4 به اجرا در آمده بود. این در حالی است که کنسول جدید PS4 با نام Neo در راه است.

این بازی در E3 2016 رونمایی شد و از آن زمان به یک تجربه مستقل برای سال آتی نام خورده و بازی Spider-Man: Homecoming مطمئنا همگان را شگفت زده خواهد کرد. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا کنترل پیتر پارکر با تجربه که در مبارزه با جنایت استادانه تر شده را به دست بگیرید.

مدیر این بازی گفته است که ما میخواهیم از تمام چیز هایی که Marvel برای ما به جا گذشته از جمله فیلم، انیمیشن، کتاب های کمیک و حتی تی شرت اسپایدرمن بهره بگیریم و از آن در بازی استفاده کنیم. گرچه باید بگویم که با این که از تمام این ها بهره خواهیم گرفت با این حال یک داستان جدید و یک دنیای جدید را برای بازیکنان خلق خواهیم کرد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا