تریلر

مقایسه نسخه ارجینال و Remake بازی Final Fantasy 7

Final Fantasy 7

در ویدئوی زیر مقایسه گرافیکی بین نسخه ارجینال و بازسازی شده بازی Final Fantasy 7 را مشاهده می کنید. در ابتدا صحنه هایی از گیم پلی بازی Final Fantasy 7 نسخه قدیمی (ارجینال) نمایش داده می شود که محصول زمان کنسول PS2 است و سپس صحنه های مشابه همان نسخه قدیمی را در نسخه بازسازی شده ایی که در نمایشگاه E3 عرضه شده بود مشاهده می کنید.

شاید در ابتدا گیم پلی نسخه ارجینال مسخره به نظر برسد ولی واقعا بعضی گیمرها برای همین بازی سر و دست می شکستند چرا که داستان بازی بسیار زیباست و روش مبازه آن هم سبک خاص خود را داشت.

در گیم پلی نسخه بازسازی شده متوجه می شویم که آن مدل مبارزه های سبک خاص دیگر وجود ندارد و سبک مبارزه به صورت فاینال فانتزی ۱۵ تغییر کرده است. یعنی شخصیت کلود آزادانه می تواند در لحظات مبارزه، با هر شخصیتی مبارزه کند و نیرو بزند.

از مشاهده ویدئوی زیر لذت ببرید :

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا