راهنمای بازی

ماموریت یازدهم Casing the Jewel Store در GTA V

ماموریت یازدهم Casing the Jewel Store در GTA V

راه باز کردن این ماموریت : باید ماموریت دهم (Friend Request) را به اتمام برسانید. سپس می توانید به کارخانه پوشاکی که لستر در آنجاست (حرف L بر روی نقشه) بروید.

شخصیت قابل بازی : مایکل

اطلاعات اضافی : این ماموریت نقش آماده سازی خود برای اولین دزدی بزرگ که هدف آن فروشگاه جواهری است ایفا می کند. اولین وظیفه شما بررسی سیستم امنیتی فروشگاه است. آخرین قسمت که مهمترین هم هست، این است که باید طرح دزدی به فروشگاه را آماده کنید.

نکته : در اواخر این ماموریت، باید تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید از فروشگاه دزدی کنید. باید انتخاب کنید که چه مدل طرحی را برای دزدی از فروشگاه می خواهید انجام دهید و مقدمات و کارهای قبل از آن چه می باشند. من پیشنهاد می کنم که قبل از این که این ماموریت را شروع کنید، یک ذخیره (save) انجام دهید.

قبل از این که برای نقطه شروع ماموریت آماده شوید، مطمئن شوید که مایکل یک لباس رسمی (کت و شلوار) پوشیده باشد. نیازی نیست که به فروشگاه لباس بروید بلکه کافی است به خانه مایکل برگردید و در کمد لباس را باز کنید و یکی از کت و شلوارها را انتخاب کنید. نقطه ای که نیاز دارید به کارخانه پوشاک بروید در منطقه La Mesa واقع شده است که به عنوان مرکز فرماندهی لستر است. زمانی که به آنجا رسیدید، با لستر صحبت کنید تا در مورد ایده دزدی از فروشگاه جواهری Vangelico مواردی را یاد بگیرید.

 

ماموریت یازدهم Casing the Jewel Store در GTA V

 

از ساختمان خارج شوید و سوار ماشین مایکل شوید و به سمت محل فروشگاه جواهری واقع در شمال غربی کارخانه در منطقه Rockford Hills حرکت کنید. بعد از این که محل علامت زده شده رسیدید، از ماشین خارج شوید و به سمت کوچه ای که بین ساختمان ها وجود دارد راه بروید تا به درب ورودی فروشگاه برسید.

 

ماموریت یازدهم Casing the Jewel Store در GTA V

 

حالا باید از عینک مجهز به دوربین استفاده کنید تا از سه عنصر متفاوت از سیستم امنیتی فروشگاه عکس بگیرید. این سه عنصر در تصویر بالا آمده اند؛ این سه عنصر سیستم زنگ خطر، دوربین و سیستم تهویه هستند. پس از گرفتن تصاویر، با فروشنده صحبت کنید و به ماشین برگردید، جایی که لستر هم منتظر شماست.

 

ماموریت یازدهم Casing the Jewel Store در GTA V

 

گام بعدی برای این که یک نگاه بهتر به سیستم تهویه بیندازید، باید بر روی پشت بام بروید. باید محل درب ورودی که به محدود ساخت و ساز کارگران است وارد شوید (مثل تصویر بالا). ماشین را پارک کنید و داخل شوید و از پله ها بالا بروید.

 

ماموریت یازدهم Casing the Jewel Store در GTA V

 

از دو نردبان بالا روید و پس از آن به سمت راست بروید. سعی کنید به بالاترین قسمت سقف ساختمان برسید و از آنجا می توانید به راحتی سیستم تهویه فروشگاه را بررسی کنید. پس از آن، به سمت شمال شرقی  سقف بروید و از موانع در راه مانند دیوارهای کوتاه پرش کنید و از نردبان بالا روید. باید به نقطه ای که بازی آن را مشخص کرده برسید.

 

ماموریت یازدهم Casing the Jewel Store در GTA V

 

عینک دوربین دار را دوباره روشن کنید. از سیستم تهویه ای که در تصویر بالا نشان داده شده عکس بگیرید. هم اکنون می توانید به طبقه پائین برگردید در حالی که تمام اقدامات احتیاطی را انجام داده اید. به ماشین برگردید و به مرکز فرماندهی (کارخانه پوشاک) برگردید.

 

ماموریت یازدهم Casing the Jewel Store در GTA V

 

آخرین بخش از ماموریت خود را برنامه ریزی کنید و این مهم ترین بخش است زیرا باید یک انتخاب کلیدی انجام دهید. باید تصمیم بگیرید که می خواهید طرح اول که با صدای بلند انجام می شود یا طرحی که هوشمندانه است را انجام دهید. هر کدام از این ها آماده سازی خودش را دارد و هر کدام از نظر عملی متفاوت از همدیگر هستند. این تصمیم با شماست و هر دو طرح از انواع داده شده شرح مفصلی دارند که در زیر آمده است :

به طور خلاصه :

 • طرح صدای بلند یک حمله مستقیم به فروشگاه جواهری دارد. اجرای این ماموریت از قبل آماده سازی شده است. از اسلحه Carbine Rifles برای دزدیدن ماشین سنگین پلیس استفاده کنید.
 • طرح نوع هوشمندانه با استفاده از نارنجک های دودزا مشتریان فعلی فروشگاه را ناخودآگاه کنید. این کار هم دو پیش اقدام قبلی می خواهد، استفاده از تجهیزات Bugstars (سرقت کنترل آفات خدمات ون) و گاز نارنجک BZ (سرقت نارنجک).

 

ماموریت یازدهم Casing the Jewel Store در GTA V

 

در اواخر ماموریت، باید همکاران خود را برای دزدی (فرانکلین و مایکل حساب نمی شوند) انتخاب کنید. در این مورد، باید تعیین کنید که هر کدام از همکاران خود را در چه پستی می خواهید بگذارید (راننده، تیرانداز، هکر). باید به آسانی بتوانید ضعیف ترین ها را جدا کنید تا کوچک ترین سهم را به آن بدهید. مشارکت آنها در دزدی به هیچ وجه، سازش برای موفقیت ماموریت نیست و به لطف این واقعیت که آنها را انتخاب کردید، قهرمانان پول نقد بیشتری دریافت خواهند کرد.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید :

 • زمان : باید ماموریت را در عرض ۸ دقیقه تمام کنید.
 • تصاویر عالی : باید از تمام عناصر فروشگاه تصاویر خوبی بگیرید.
12 دیدگاه

12 Comments

 1. سینا

  ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ at ۷:۰۷ ق.ظ

  فروشنده کدومه فقط یه نگهبان جلوی در هست دیگه هیچکی نیست

 2. MICHAEL

  ۱۳۹۵/۰۵/۲۱ at ۱:۱۴ ب.ظ

  سلام باید نارنجک BZ و کنترل آفات خدمات ون رو چطور بگیریم.(از کجا و چجوری ؟ ) لطفا اگه میشه سریعتر جواب بدید.من این مرحله رو رد کردم ولی هیچ ماموریتی برام نمیاد.(رو XBOX 360 بازی میکنم)

  • شریف

   ۱۳۹۵/۰۵/۲۱ at ۱:۱۶ ب.ظ

   سلام
   در راهنمای بازی تمام این موارد نوشته شده
   مرحله بعدی را بخوانید تا متوجه شوید

 3. رامین

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ at ۱۰:۰۰ ب.ظ

  سلام من مرحله قبل هم تمام کردمحالا همون طور که گفتيد رفتم همونجا فروشگاه پوشاک وقتی می رم داخل یه چیز انگلیسی میده اولشو فهمديم return as mackelمايکل بفرست نفهميدم لطفا راهنمایی کنید

  • شریف

   ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ at ۷:۱۰ ق.ظ

   سلام
   راهنمای این قسمت رو کامل بخونید متوجه میشید

 4. نیما

  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ at ۱۲:۵۴ ب.ظ

  سلام
  ببخشید من وقتی کت و شلوار هم میپوشم لستر میگه
  Go change my friend
  باید چکار کنم
  ممنون میشم

  • شریف

   ۱۳۹۵/۰۶/۱۹ at ۱۰:۳۹ ق.ظ

   سلام
   همون کت و شلوار کار میکنه
   یه رنگ یا مدل دیگه اونو بخرید و بپوشید

 5. ali

  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ at ۱۰:۰۲ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید..
  من همه ی این مراحلوکه گذاشتید و انجام دادم فقط بعده اینکه با اون یارو عصاییه طرح و نقشه رو
  میریزنو سه تاکاراکترا رو که باید بااونا دزدیکنی روانتخاب میکنی.بعدش اتفاق خواستی نمیفته. وچیزی اونقشه نشون نمیده مگه نباید جواهرفروشیه روزد؟؟؟فقط علا مت fهست تونقشه.

 6. آرمین

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ at ۶:۵۰ ب.ظ

  سلام
  وقتی میری پیش اون یارو که معموریت رو ازش بگیری فقط یک لپ تاب هست که وقتی میرم توش و هرکاری میکنم هیچ اتفاقی نمی افته لطفا کمکم کنید????

 7. آرمین

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ at ۶:۵۷ ب.ظ

  وقتی میرم تو خیاطی لستر باید چیار کنم؟

 8. 😁😁😁😁😁😁😁

  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ at ۲:۱۳ ب.ظ

  چطوری همه اسلحه هارو باز کنم مراحل اصلی همه رو رفتم ولی یکسره اسلحه ها قفل مثل نارنجک دودزا

 9. امیرحسین

  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ at ۸:۱۵ ق.ظ

  سلام ببخشید میشگه کمکم کنید
  من همه این کارها رو انجام میدم بعد از عکس گرفتن سه مورد بالا فروشنده ای نیست بخوام باهاش حرف بزنم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا