راهنمای بازی

ماموریت جانبی The Volunteer ویچر ۳

ماموریت جانبی The Volunteer ویچر 3

این ماموریت را از تابلو اعلاناتی که در شهر Oxenfurt نصب شده دریافت می کنید. به ساحل شرقی جزیره بروید. در آنجا با یک غول Rock Ogre مواجه می شوید که افراد ارتش redanian را از بین برده است. با او در طول مکالمات خود دوستانه رفتار کنید. در طول صحبت هایتان دو گزینه پیش رو دارید :

گزینه A

می توانید به غول حمله کنید و او را بکشید و سپس ۱۳ امتیاز و برخی مواد کیمیاگری گرانبها را دریافت می کنید.

گزینه B

به صحبت کردن با غول ادامه دهید. او از شما می خواهد که برایش مقداری رنگ بیاورید. رنگ ها را در یکی از تاجران در شهر Oxenfurt می توانید پیدا کنید. پس از دریافت رنگ، باید یک نقاشی از علامت ارتش redanian که عقاب است را نقاشی کنید. هم می توانید در نقاشی کردن به غول کمک کنید که در نتیجه غول خوشحال خواهد شد یا می توانید او را متقاعد کنید که خودش آن علامت را بکشد.نتیجه این حالت بهتر است. صرف نظر از اینکه چه حرکتی انجام دهید در آخر به عنوان جایزه مقداری طلا و دیاگرام و پوست دریافت می کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا