راهنمای بازی

ماموریت بیست و سوم Hotel Assassination در GTA V

ماموریت بیست و سوم Hotel Assassination در GTA V

راه باز کردن این ماموریت : باید ماموریت بیست و دوم (Fame or Shame) را به اتمام برسانید. پس از مدتی که از اتمام این ماموریت گذشت، یک پیام از لستر دریافت می کنید که در آن می خواهد شما را ملاقات کند. حالا می توانید به سمت تفرجگاه ساحل همسایه (حرف L بر روی نقشه) حرکت کنید.

شخصیت قابل بازی : فرانکلین

اطلاعات اضافی : این ماموریت به طور کامل با عملکرد اولین پرداخت ترور خلاصه می شود. من به شدت توصیه می کنم که خود را برای این ماموریت آماده کنید، چرا که کاملا استثنایی است و نباید به بهترین اسلحه ها دسترسی داشته باشید و یا بازی پیشنهاد نمی دهد که کدام اسلحه را به همراه داشته باشید. من پیشنهاد می کنم که سری به فروشگاه اسلحه بزنید و یک اسلحه از تک تیرانداز Sniper با تجهیزات آن یعنی صدا خفه کن و چشمی بهتر را بخرید.

نکته :  ماموریت ترور توسط لستر توسط بازی با دیگر ماموریت های اصلی بازی گروه بندی شده است. این ماموریت ها خیلی مهم نیستند پس اگر خواستید می توانید آنها را بعدا انجام دهید.

لستر را در تفرجگاه ساحل Vespucci ملاقات می کنید. در طول مکالمه، متوجه می شوید که لستر “برت لوری”، رئیس آزمایشگاه Bilkinton را می خواهد به قتل برساند. کسی که در حال حاضر در هتل وان کراستنبرگ واقع در منطقه Rockford Hills است. خبر بد این است که او بادیگارد همراه خودش دارد.

نکته : در طول مکالمه، لستر مقصود کشتن او را مطرح می کند و می گوید که چه سود خوبی در این معالمه است. در این مورد، قتل “لوری” باعث افزایش ارزش سهام شرکت داروسازی می شود. با توجه به این که این قضیه را می دانید، می توانید آنها را قبلا بخرید به امید این که زمانی که ترور را انجام می دهید ارزش سهام بالا رود.

 

ماموریت بیست و سوم Hotel Assassination در GTA V

 

سوار ماشین شوید و به هتلی که لوری در آنجاست بروید. بهترین راه برای نزدیک شدن به هتل توسط کوچه های باریکی است که بین ساختمان ها قرار گرفته است. ماشین خود را در پارکینگ چند طبقه در محدوده علامت زده شده پارک کنید. این زمانی است که بازی ۹۰ ثانیه به شما زمان می دهد تا لوری را بکشید.

 

ماموریت بیست و سوم Hotel Assassination در GTA V

 

در این زمان آزادی بسیار زیادی برای ترور لوری دارید و من پیشنهاد می کنم که از تیراندازی به صورت مستقیم جدا خودداری کنید چرا که در پایان این حرکت پلیس شما را تعقیب خواهد کرد. پس راه بهتر برای کشتن هدف استفاده از اسلحه تک تیرانداز Sniper است (این اسلحه لازم است، چرا که یکی از موارد تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت است). از پله ها بالا روید تا به طبقه دوم پارکینگ برسید (در طبقه بالا یک دیوار بلند وجود دارد) و موقعیت خود را در نقطه ای که در تصویر بالا نشان داده شده معین کنید.

 

ماموریت بیست و سوم Hotel Assassination در GTA V

 

روی ماشین SUV سیاه رنگ هدف قرار دهید و منتظر بمانید تا لوری در چشمی اسلحه شما ظاهر شود. سعی کنید تا هدف علامت زده شده (با پیراهن صورتی) را قبل از این که سوار ماشین شود و فرار کند، بکشید.

 

ماموریت بیست و سوم Hotel Assassination در GTA V

 

اگر مجهز به تجیهزای باشید که قبلا گفتیم به راحتی لوری را می کشید و توسط بادیگاردها هم شناخته نمی شوید و راحت می توانید فرار کنید. در غیر اینصورت باید انتظار مبارزه با آنها را داشته باشید، همچنین که پلیس هم شما را تعقیب خواهد کرد. زمانی که لوری را کشتید، از محدوده فرار کنید. سپس یک تماس از طرف لستر دریافت می کنید که به فرانکلین در مورد جایزه ای که برای کشتن لوری قرارداد بسته بودند را اطلاع می دهد.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید :

 • باید ماموریت را با اسلحه تک تیرانداز انجام دهید.
2 دیدگاه

2 Comments

 1. Mhg

  ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ at ۱:۲۲ ب.ظ

  سلام الان دو ماهه که منتظرم راهنمای. ویدویی بازی ویچر رو بزارید به من گفتید به زودی جون مادرتون بزارید اگه نمیزارید بگید دوست ندارم بزارم

 2. سجاد

  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ at ۹:۲۱ ق.ظ

  سلام واقعا از راهنمایی هاتون ممنونم اما توی این مرحله گیر کردم وقتی که طرفو با اسنایپ میکشم سریع هم Q رو مزنم و قایم میشم اما بهم تیر اندازی میکنن و مرحله رو میبازم چی کار کنم؟

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا