راهنمای بازی

ماموریت بیست و دوم Fame or Shame در GTA V

راه باز کردن این ماموریت : باید ماموریت بیست و یکن (Friends Reunited) را به اتمام برسانید. حالا می توانید به سمت خانه مایکل (حرف M بر روی نقشه) بروید.

شخصیت قابل بازی : مایکل و تراور

اطلاعات اضافی : این ماموریت نسبتا کوتاه است. خوشبختانه، تعقیب و گریز این ماموریت کاملا خواستنی است، چرا که مجبور به استفاده از یک کامیون بزرگ با عملکرد و قدرت مانور پایین دارید.

شروع این ماموریت رسیدن به ملک مایکل است. باید به آنجا برسیدید چه با مایکل باشد چه با تراور، بسته به انتخاب شماست چرا که اصلا روی ماموریت تاثیر نمی گذارد. هنگامی میان پرده در ملک مایکل تمام شد، کنترل مایکل را به دست بگیرید و سوار ماشین او شوید. سپس به سمت محدوده بانک Maze حرکت کنید. هنگامی که به آنجا رسیدید، ماشین را در محدوده علامت زده شده پارک کنید و اگر می خواهید ۱۰۰ درصد این ماموریت به اتمام برسد، شخص سرویس دهنده ای که کنار شماست را (مثل تصویر بالا) بزنید.

 

ماموریت بیست و دوم Fame or Shame در GTA V

 

وارد ساختمان شوید، بعد از آن پرده دیگری، به عنوان تراور شروع به تعقیب لازلو می کنید. مسیر را دنبال کنید و پس از مدتی از محدوده خارج می شوید. به سمت ماشین پارک شده در آن کنار بدوید، منتظر بمانید تا مایکل به شما بپیوندید و شروع به تعقیب ماشین لازلو کنید.

 

ماموریت بیست و دوم Fame or Shame در GTA V

 

همانطوری که گفتم، تمام پیچ ها را باید به دقت انجام دهیدف چرا که راندن کامیون بسیار سخت است. اما نگران نباشید، اگر هر ماشینی سر راهتان باشد با هل دادن او بدون سرعت خاصی می توانید به راهتان ادامه دهید. پس از مدتی، بازی پیشنهاد خارج شدن از کامیون را می دهد، اما من پیشنهاد می کنم که این کار را انجام ندهید، حتی اگر سرعتتان بالاست، این باعث می شود که ماموریت ۱۰۰ درصد تکمیل نشود.

 

ماموریت بیست و دوم Fame or Shame در GTA V

 

حواستان به ماشین لازلو که در جلوی شما حرکت می کند، باشید. روی رانندگی تان متمرکز شوید و بخش مشکل مسیر را رد کنید. به خصوص محلی که در تصویر بالا نشان داده شده است. می توانید دوربین را بچرخانید تا از برخورد به آسانی جلوگیری کنید.

 

ماموریت بیست و دوم Fame or Shame در GTA V

 

مشکل دوم لحظه ای است که باید پرش کنید. اول از همه، سعی کنید تا بدون هیچ چرخشی این کار را انجام دهید. ماشین لازلو یک مقداری جلوتر است، اما تقریبا پایان است. تنها باید یک میان پرده آخر را تماشا کنید.

 

مواردی که برای تکمیل ۱۰۰ درصد این ماموریت نیاز دارید :

 • با کامیون با سرعت بالا رانندگی کنید
 • به ماشین لازلو خیلی نزدیک شوید.
 • باید شخص سرویس دهنده را کتک بزنید.
 • باید ماموریت را با تریلر همراه کامیون به پایان برسانید.
یک نظر

یک نظر

 1. امیررضا

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ at ۷:۱۹ ق.ظ

  سلام
  من تو این مرحله گیر افتادم وقتی میرم تو سالن دیگه صفحه سیاه میشه و دایرۀ لود اون پایین سمت راست میاد و دیگه هیچی!
  میشه کمکم کنین؟

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا