PC

فیلم های اختصاصی بازیهای ویدئویی

فیلم های اختصاصی بازیهای ویدئویی

مدیر عامل سابق شرکت یوبی سافت، ژان جولین بارونت، یک استودیوی فیلمسازی جدید که به طور انحصاری در اقتباس از عناوین بازی های ویدئویی گرفته خواهد شد را راه اندازی کرد.

بارونت که مدیر عامل بخش تخصصی ناشران بازی های ویدئویی برای پنج سال قبل از این که در ماه مارس جایگزین شود بوده است، گفته است که او می خواهد استودیی به نام “Marla Stuido” را راه اندازی کند، چرا که ساخت فیلم هایی بر اساس بازیهای ویدئویی بیشتر از اینکه چگونه آن فیلم را بخواهیم درست کنیم طول می کشد. همچنین طول می کشد تا کسی درک عمیقی از تطبیق پذیری بازیهای ویدئویی با فیلم و اینکه بداند گیمرها چه چیزی را می خواهند در فیلم آن بازی ویدئویی ببینند، می پذیرد. در حال حاضر Splinter Cell که در آن تام هاردی ایفای نقش می کند از بازیهایی است که فیلم آن در حال کار است.

بارونت گفت : “کلید این ماجرا یک رابطه نزدیک با طراحان بازی و کار با آنها در زوایای خلاق کلیدی است که بهترین مقابله با DNA بازی است. کلید این روش تشخیص شور و شوق علاقه مندان گیمرها به بازی است، با توجه به اینکه آنها صدها ساعت وقت خودشان را در آن دنیا گذرانده اند.”

بارونت گفت که او در حال حاضر در حال مذاکره با یک دسته از استودیوهای بازیسازی برای انطباق عناوین خود است، اما نگفت که چه استودیوها و چه بازیهایی ممکن است باشند. یکی از بزرگترین مشکلات در این قضیه این است که استودیوهای بازیسازی فکر می کنند باید داستان اصلی بازی را در فیلم نیز همانطوری پیش ببرند و شاید این قضیه در فیلم سخت باشد.

بارونت امیدوار است که بتواند کسانی از استودیوهای بازی سازی مختلف را استخدام کند تا در حل این مشکل بزرگ او را کمک کنند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا