راهنمای بازی

راهنمای کشتن Fire Bellowback در Horizon Zero Dawn

هورایزن زیرو دان

این فصل به راهنمایی هایی در مورد چگونگی شکست Fire Bellowback که به عنوان Boss در Cauldron SIGMA خدمت می کند اختصاص داده شده است. در اینجا می توانید بدون در نظر گرفتن سطح دشواری بازی، بیاموزید که تاکتیک و تجهیزاتی که باید قبل از مبارزه انتخاب کنید تا به سرعت مبارزه را به پایان برسانید کدام هستند.

طریقه از بین بردن Fire Bellowback

قبل از رفتن به Cauldron باید تجهیزات خود را آماده کنید. علاوه بر حداکثر تعداد کیسه های پزشکی و داروهای گیاهی، همچنین باید اسلحه Carja Slingshot را که به شما اجازه می دهد بمب های شوک دار را شلیک کنید تجهیز کنید. همچنین می توانید یک کمان جنگی خریداری کنید تا به شما اجازه دهد از تیرهای شوک دار استفاده کنید.

هورایزن زیرو دان

این نکته مهم است چرا که دو شلیک هدف دار با بمب ها به بدن دستگاه آن را کاملا بی دفاع و آن را برای چند ثانیه غیر فعال می کند. می توانید به آن نزدیک تر شوید تا یک حمله قوی تری را انجام دهید تا تاثیر شوک را خنثی کند. با این حال، تا زمانی که هر گونه سلاحی که باعث آسیب شوک به حریف شود، شما نفوذ ناپذیر هستید.

حتی وقتی که از ماشین ضربه قوی می خورید نیاز نیست که به عقب برگردید. فقط کافی است که پس از آن با اسلحه Slingshot او را هدف قرار دهید تا وضعیت را حتی قبل از اینکه ماشین بعد از یک دوره قبلی به حالت عادی برسد، تحمیل می کند.

انتخاب نهایی برای این مبارزه همان اسلحه Slingshot است، اما همچنین می توانید از یک کمان جنگی نیز استفاده کنید اگر Aloy بتواند چند شلیک برای به صورت همزمان بکند.

در غیر این صورت، سرعت کشیدن یک تیر تنها می تواند عذاب شما شود. همچنین به یاد داشته باشید تا بسیاری از Sparkerها را بخرید یا جمع آوری کنید، چرا که یکی از اجزای ضروری برای مهمات اسلحه شوک دار هستند.

در اولین لحظات مبارزه بایستی Boss را از بین ببرید و از مراقبان همراه با Fire Bellowback مراقبت کنید. اگر موفق به حذف آنها به سرعت شوید، ادامه مبارزه برای شما مثل آب خوردن می شود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا