راهنمای بازی

راهنمای ویچر ۳ : Kaer Morhen

راهنمای ویچر ۳ : Kaer Morhen

ویچر ۳ با Kaer Morhen شروع می شود، که هم یک مکان است و هم یک کوئست آغازین بازی است.

داستان از اتاق خواب در Kaer Morhen شروع می شود، خانه ویچر، که با ینفر هستید. زمانی که کنترل را به دست گرفتید، خودتان را با کنترل های بازی برای استفاده از حس های ویچر آشنا کنید – L2 یا LT را برای نقطه تعاملی اشیاء نگه دارید، با یک رنگ قرمز برجسته می شود. شما می توانید با هر چیزی که روی آن دگمه X یا A می آید تعامل داشته باشید. ادامه دهید، کلید روی کتاب که روی میز است را بردارید و سپس به طرف در بروید. شما می توانید با دیگر اشیاء اطرافتان در اتاق تعامل داشته باشید، البته اگر دوست دارید، اما چیزی به دست نمی آورید. اگر به سمت بالکون بروید و مناظر را تماشا کنید گرالت در مورد آن اظهار نظر می کند.

برای صحنه دیگر بازی به طبقه پایین بروید و درگیر یک مکالمه کوتاه بشوید. بعد از یک صحنه و مکالمه دیگر، شما به صورت اختیاری می تواند در آموزش نمایش درگیر شوید تا متوجه شوید چگونه با سرعت بدوید (X یا A را نگه دارید) و یا چگونه از نرده بان بالا بروید (X یا A) و پرش کنید یا به سختی بالا روید (دایره یا B).

بعد از یک مکالمه و صحنه کوتاه دیگری، شما به صورت اختیاری می توانید آموزش کوتاهی در مورد مبارزه با فن شمشیر زنی، علائم و کیمیاگری داشته باشید – برای همه بازیکنان این آموزش توصیه می شود، زیرا مبارزه در ویچر ۳ به طور متوسط چالش برانگیزتر از هک کردن و پاره کردن در بازی های سوم شخص است.

فن شمشیر زنی

دگمه چپ دی پد را برای در آوردن شمشیر فولادی و دگمه راست دی پد را برای در آوردن شمشیر نقره ای فشار دهید. برای قفل کردن روی هدف دگمه R3 را فشار دهید. مربع یا X یک حمله سریع انجام می دهد، درحالی که مثلث یا Y یک حمله قوی را تولید می کند. بر روی دایره یا B و برای حرکت کردن با آنالوگ در جهات مختلف در زمانی که به سمت شما حملاتی صورت می گیرد ضربه بزنید تا جاخالی بدهید. روی X یا A و برای حرکت کردن با آنالوگ در جهات مختلف برای قلتیدن ضربه بزنید، این روش هم برای فرار از ضربات دشمن به سمت شماست. برای دور کردن ضربه، L2 یا LT را نگه دارید. شما می توانید تنها قبل از این که دشمن به شما ضربه بزند به جای آن از این دگمه استفاده کنید و گرالت یک ضربت متقابل و تند انجام دهد.

استفاده از علامات

L1 یا LB را برای بیرون آوردن صفحه انتخابی علامت نگه دارید. از آنالوگ برای انتخاب یک علامت و فشار X یا A برای فعال کردن آن استفاده کنید. با R2 علامتی که فعال کردید را ضربه بزنید. کوئن شیلد است؛ ایگنی یک حمله آتشین است؛ آرد یک بی حسی فیزیکی درست می کند؛ آیگسی دشمنان را به هم می زند؛ یرن محدوده ایی را برای کند کردن دشمن ایجاد می کند.

آیتم ها

باز کردن منو دسترسی سریع به تجهیز یک بمب گذاری یا، بعد در این بازی، اشیاء دیگر و دستگاه است. در حال حاضر شما فقط دسترسی به بمب های آموزشی دارید. تجهیز آنها را با X  یا  A و سپس تاس بندازید بر روی هدف قفل شده با R1  یا RB. شما می توانیدRB  یا R1 را نگه دارید برای پرتاب دستی هدف و سپس نقطه پرتاب را حرکت بدهید و آن را زمانی که در آخر آموزش هستید انجام بدهید و داخل آموزش آزاد شوید.

در طول آموزش آزاد شما می توانید یاد بگیرید تمام مبارزاتی که در دسترستان هست.

هشدار : وسمیر مطمئنا دست و پای شما را می بندد اگر به او اجازه دهید! برای این که به آموزش آزاد خاتمه دهید کافی است در هر زمانی که خواستید شمشیرتان را با زدن چپ یا راست دی پد غلاف کنید.

بعد از یک صحنه کوتاه دیگر، شما بازی را با کوئست Lilac and Gooseberries شروع می کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا