راهنمای بازی

راهنمای مرحله به مرحله بازی Inside

inside

اگر لیمبو را بازی کرده باشید، شما هم مثل ما اعتراف می‌کنید یکی از بهترین بازی‌های مستقلی است که Playdead عرضه کرده. این بازی کاملا هوشمندانه، زیبا و شسته‌رفته ساخته شده است. هیچ صحبتی در این بازی نمی‌شود و تمام فضا سیاه‌وسفید است. حال کمپانی توسعه‌دهنده Limbo بازی جدیدی ساخته و آن را Inside نامیده است. اگر لیمبو را بازی کرده‌اید، به شما پیشنهاد می‌کنیم این بازی را از دست ندهید، زیرا اینساید بسیار بهتر از لیمبو است.

شاید برای شما سوال باشد که چرا این بازی را با بازی دیگری که ساخت همین کمپانی است مقایسه می‌کنیم. اگر برایتان عجیب است، باید بگوییم که مقایسه این دو بازی کار درستی است، زیرا از یک جنس هستند. در Inside مانند Limbo همه چیز بی‌رنگ است و بازی نوعی پازل دوبعدی است که حالت مالیخولیایی کاملا در آن به چشم می‌خورد. همانند لیمبو، این بازی نیز کاربر را در نقش پسربچه کوچکی نشان می‌دهد که در شرایط خطرناک، پیچیده و پراسترسی قرار دارد.

قسمت اول

قسمت دوم

قسمت سوم

قسمت چهارم

قسمت پنجم (پایانی)

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا