راهنمای بازی

راهنمای “مراحل اولیه” GTA V Online

GTA V Online

شروع بازی

اولین چالش در بازی GTA V Online یک مسابقه است که توسط لامار سازماندهی شده است. سعی کنید اولین کسی باشید که از خط پایان عبور می کند، زیرا به این ترتیب لول تجربه دوم را بدست خواهید آورد.

به محض اینکه مسابقه به پایان می رسد لامار به شما یک کار دیگر می دهد. شما باید به مکان مشخص شده در نقشه برسید. هدف، جمع آوری کیسه های مواد مخدر است. مراقب باشید، در پایان به جای عمیقی پرتاب می شوید.

هنگامی که مخالفان خود را کتک زدید، به سمت جرالد برای گرفتن وسایل خود بروید. مسیر بر روی نقشه نشان داده می شود. وقتی کار را تمام کنید، به لول ۳ ارتقا خواهید یافت. قبل از اینکه به آزادی کامل برسید، باید دستورالعمل بازی را برای مدتی دنبال کنید.

در حال حاضر باید به فروشگاه لباس بروید تا یک سری لباس بخرید. هر لباسی که دوست دارید بخرید و از فروشگاه بیرون بیایید. از آنجایی که در حال حاضر آزاد هستید از بزرگی بازی GTA V Online لذت ببرید.

در ابتدا سعی کنید برای رسیدن به لول ۵ در مسابقات شرکت کنید. شرکت در بازی های Deathmatch را در همان ابتدای کار پیشنهاد نمی کنیم، چرا که تنها سلاح موجود در این نقطه یک کلت است که شانس شما را بسیار پایین می آورد.

با رسیدن به لول ۵، اسلحه SMG باز می شود، با این کار می توانید به راحتی با بازیکنان دیگر مواجه شوید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا