راهنمای بازی

راهنمای ماموریت The Isle of Mists ویچر ۳

The Isle of Mists

این ماموریت اصلی شامل دو فاز است :

  • جمع آوری تمام اعضا برای دفاع از Kaer Morhen
  • رسیدن به Skellige برای پیدا کردن Ciri

جمع آوری خدمه اجباری است، اما توصیه نمی شود. باید در مرتبه اول این ماموریت ها را تکمیل کنید که کوتاه و در عین حال بسیار مفید هستند. اگر این ماموریت ها را درست تکمیل کردید یعنی اگر با اعضایی که می خواهید جمع آوری کنید درست صحبت کردید آنها برای کمک می آیند. البته این جزو شخصیت Keira Metz نیست. با تمام کردن تمام ماموریت های او، پس از اینکه به او می گویید که به قلعه ویچرها بروید، او را داخل آنجا پیدا خواهید کرد.

Letho هم به صورت انتخابی به گروه شما می پیوندد. برای این کار باید ماموریت The Fall of the House of Reardon را به اتمام برسانید. اگر سیو قبلی داشته باشید تا Letho نمیرد یا اگر در طول مکالمات خود با امپراطور به او بگویید که Letho نمرده است، سپس ماموریتی به نام Ghosts of the Past دریافت می کنید که پس از آن قادر به دریافت کمک از Letho می شوید.

هنگامی که ماموریت های جذب اعضا را تمام کردید، به Skellige بروید. به قایقی دسترسی پیدا کنید. پس از رسیدن به ورودی مه و مشاهده یک میان پرده، به دنبال علامت بروید. نگران Eryny هایی که به قایق شما حمله می کنند نباشید، چرا که دیگر به قایق نیازی ندارید.

 

The Isle of Mists

 

در تپه ای به سمت کلبه بروید. دورف هایی که آن کلبه را اشغال کرده اند به شما می گویند که به دنبال سه همراه آنان بروید و آنها را پیدا کنید. نزدیک ترین آنها در پشت کوه است. water hags را شکست دهید و سپس او از کوه پایین می آید که در طی آن به زمین می افتد و می میرد. به فانوس دریایی که در این نزدیکی هست بروید. دورفی که آنجا پیدا می کنید به طور ناگهانی در مکان های مختلفی خوابش می برد. او را تا خانه اسکورت کنید. باید در سر راه با چند harpy مبارزه کنید و سپس دورف را گاه به گاه از خواب بلند کنید.

 

The Isle of Mists

 

به سمت دیگری از ساحل بروید تا آخرین نفر گمشده را پیدا کنید. در عوض یک هیولا را در آنجا پیدا می کنید. پس از شکست هیولا، جسدش را بررسی کنید و با اخبار جدید به سمت دورف ها برگردید. حالا آنها به شما اجازه ورود به کلبه را می دهند که در انجا می توانید سیریلا را ملاقات کنید.

Brothers in Arms: Nilfgard

The Isle of Mists

 

اگر روی کمک امپراطور Emhyr حساب باز کنید، ناامید خواهید شد. متاسفانه، شما هیچ پشتیبانی از او دریافت نمی کنید. به هر حال مجبور به ملاقات با امپراطور در این ماموریت می شوید.

Brothers in Arms: Skellige

The Isle of Mists

 

در Skellige برخی از مردم که مشتاق به کمک کردن هستند را پیدا می کنید. یک بار دیگر با قانون گذار آنجا در Kaer Trolde  صحبت کنید تا کمک Hjalmar را به عنوان یکی از اعضای خدمه بگیرید. با Crach an Craite هم صحبت کنید او به شما یک شمشیر افسانه ای می دهد.

Mousesack هم به کمک شما می آید. او را زیر درخت بلوط در روستای کاهن ها پیدا می کنید.

Brothers in Arms: Novigrad

The Isle of Mists

 

همچنین می توانید به ملاقات Dijkstra در حمامش بروید. او به کمک شما نمی آید. با این حال، هنگامی که به ملاقات Zoltan در مسافرخانه Rosemary and Thyme می روید و با او صحبت می کنید، او فورا به قلعه می رود و به کمک شما می آید.

حالا با Vernon Roche در مخفیگاهش در نزدیکی Oxenfurt صحبت کنید. او با Ves به کمک شما می آیند (البته به شرطی که ماموریت An Eye for an Eye را تکمیل کرده باشید).

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا