راهنمای بازی

راهنمای ماموریت The Battle of Kaer Morhen ویچر ۳

The Battle of Kaer Morhen

هنگامی که برنامه جمع آوری همراهان تمام شد، به Kaer Morhen برگردید. می توانید با ساکنان موقت جدید قلعه صحبت کنید. Keira Metz و Zoltan مهم ترین آنها هستند. می توانید با Keira رد و بدل کالا کنید و Zoltan هم می تواند برای شما آیتم هایی را درست کند. این آخرین فرصت برای استفاده از خدمات آنها  قبل از ورود به قلعه است.

به شورا وارد شوید. گزینه های گفتگو در ابتدا مهم نیست، تنها آزمایشگاه و مسائل کارگاه مهم هستند. می توانید مقدمات معجون های Vesemir را که درست شده تمام کنید. سپس یک Superior Swallow دریافت می کنید و اگر ماموریت Following the Tread را به پایان رسانیده باشید، عصاره پیشرفته White Raffard’s را بدست آورده اید. در غیر اینصورت، صاعقه (Thunderbolt) بدست خواهید آورد. به هر حال اگر  Eskel وجود داشته باشد از آزمایشگاه استفاده می کند و برخی چیزهای اضافی مانند تله های ویچری که تعداد دشمنان را کاهش می دهد آماده خواهد کرد.

دومین نکته مهم، کارگاه است که به شما اجازه حفاری از شن و به دست آوردن یک شمشیر نقره ای قدرتمند را می دهد. همچنین می توانید سوراخ روی دیوار را تعمیر کنید که همین باعث کاهش تعداد دشمنان خواهد شد. پس از اینکه همه چیز مرتب شد، شما یک بار دیگر فرصت دارید تا انتخاب های خود را تغییر دهید. قبل از اینکه قلعه را ترک کنید، نفت (oil) را آماده کنید و روی شمشیر خود قرار دهید و نیز فراموش نکنید که زره و اسلحه های خود را با کیت تعمیری، تعمیر کنید.

هنگامی که پایتان را از در قلعه بیرون گذاشتید، فورا جنگ شروع می شود . دیگر قادر نخواهید بود چیزی را تغییر دهید.

 

The Battle of Kaer Morhen

 

در اولین فاز شما و لمبرت به سه پورتال نزدیک می شوید. هر کدام از آنها توسط یک جنگجوی Wild Hunt و Hound ها محافظت می شود. اگر به هر کدام از پورتال خیلی نزدیک شوید از صورت نامرئی بودن در می آیید و این باعث می شود که دشمنان شما را ببینند. لول دشمنان نزدیک ۲۲ الی ۲۴ است. پورتال ها را می توانید با بمب های dimeritium یا با استفاده از علامت Yrden ببندید. هر کدام از شما یک معجون Tir Na Lia دارد که می توانید برای پر کردن جون خود از آن استفاده نمایید.

 

The Battle of Kaer Morhen

 

هنگامی که هر سه پورتال را بستید، به سیری سوییچ می شوید. به سمت دیواری که تریس آنجاست بدوید و دشمنان نزدیک برج را از بین ببرید. می توانید همچنین از توانایی خاص سیری برای راحت تر از بین بردن دشمنان استفاده نمایید. همچنین از مهارت جدیدی که سنگ های آتشین را از آسمان در جایی که شما فرا می خوانید استفاده کنید و پدر دشمنان را در بیاورید. سپس دوباره گرالت می شود، کمی از دشمنان را در حیاط قلعه از بین ببرید، به روی دیوار بپرید و در امتداد دیوار قلعه بدوید تا جایی که بتوانید دستگیره بستن دروازه اصلی را پیدا کنید. حالا لمبرت که در حال جنگیدن در زیر شماست نیاز به کمک شما دارد. می توانید به او نزدیک شوید و از علامت Yrden استفاده کنید این کار از میزان آسیب به او کاهش می دهد. بعد از مبارزه پشت دروازه بروید.

 

The Battle of Kaer Morhen

 

هنگامی که پشت دروازه رفتید، دشمنان موج اول در مناطق مشخص شده اند. هنگامی که می خواهید از بمب ها و علامت Igni استفاده کنید مراقب باشید، Zoltan بشکه های مواد منفجره را در محل های مختلف قرار داده، امکان اینکه به خودتان صدمه بزنید وجود دارد.

 

The Battle of Kaer Morhen

 

فاز بعدی مبارزه در قالب سیری در کنار Eskel است. سنگ های آتشین را با دقت هر چه بیشتر بر سر دشمنان فرود آورید. اگر زخمی شده اید، سریعا از مبارزه برای مدت زمانی فاصله بگیرید تا اینکه حال سیری خوب شود. همراهان شما نامیرا هستند. پس از مبارزه در اینجا باید از windlass استفاده کنید.

 

The Battle of Kaer Morhen

 

پس از مشاهده یک میان پرده، به عنوان گرالت باید چهار پورتال را ببندید. نیازی به مبارزه با تمام دشمنان را در این لحظه ندارید، فقط کافی است که هر چه سریعتر این چهار پورتال را یا با بمب یا با علامت Yrden ببندید. هنگامی که این کار را کردید، میان پرده طولانی شروع می شود. پس از آن این ماموریت به پایان می رسد و ماموریت دیگری به نام Blood on the Battlefield شروع می شود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا