راهنمای بازی

راهنمای ماموریت Forefathers’ Eve بازی ویچر ۳

راهنمای ماموریت Forefathers' Eve بازی ویچر 3

این ماموریت هنگامی به لیست ماموریت های جانبی شما اضافه می شود که ماموریت A Towerful of Mice را به اتمام رسانیده باشید. پس از آن باید به Keira Metz گزارش کار دهید و آنجا را ترک کنید و به Pellar هم اطلاع رسانی کنید. با او برای این ماموریت صحبت کنید. اگر ملاقات با او را از دست داده باشید یا از اول رد کرده باشید، می توانید بعدا او را در خانه اش در غرب جنگل های Crow’s Perch ملاقات کنید.

این ماموریت در جزیره Fyke Isle قرار دارد. پس از رسیدن به مقصد، باید منتظر بمانید تا شب شود (می توانید از meditation برای سرعت دادن به کارتان استفاده کنید) و سپس به حلقه سنگی (rock ring) در بخش غربی این جزیره برسید. با Pellar صحبت کنید و به او بگویید که آماده اید. وظیفه شما از بین بردن هیولاهایی است که در نزدیکی آب ظاهر می شوند و سعی دارند به حلقه سنگی (rock ring) نزدیک شوند. دشمنان شما در اینجا drownerها و water hagها خواهند بود.

 

راهنمای ماموریت Forefathers' Eve بازی ویچر 3

 

پس از اینکه گروه اول از هیولاها را از بین بردید، یک میان پرده با شکارچیان جادوگر شروع می شود. می توانید بگویید که مشارکتی با این برخوردها نمی خواهید داشت هباشید و به شکارچیان اجازه دهید تا مراسم را متوقف کنند و سپس ماموریت پایان می یابد. اگر می خواهید به Pellar کمک کنید، باید دشمنان جدیدی که به جزیره می آیند را از بین ببرید. پس از مبارزه، منتظر بمانید تا مراسم ادامه پیدا کند. یک بار دیگر گرالت باید از مراسم محافظت کند، گرچه این بار دشمنان شما روح ها هستند. یک بار دیگر مبارزه را تمام کنید و سپس به مکالمات با Pellar گوش فرا دهید. می توانید با پیدا کردن جسد پدر او در مرداب ها (swamps) ماموریت خود را به پایان برسانید.

حالا به Crookback Bog بازگردید و علامتی که در سمت جنوب غربی زده شده را اکتشاف کنید. مواظب هیولاهایی که در آن نزدیکی هستند باشید. جسد را پیدا کنید و با حس ویچری خود و همچنین با استفاده از علامت Igni آن را آتش بزنید. سرانجام به خانه Pellar بگردید و به او بگویید که ماموریت خود را تمام کردید. مرد پیر به شما ۵۰ طلا می دهد و همچنین ابزار و تجهیزاتی که دارد را با قیمت پایین تری به شما ارائه می کند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا