راهنمای بازی

راهنمای ماموریت داستانی The Play’s The Thing ویچر ۳

راهنمای ماموریت داستانی The Play's The Thing ویچر 3

با Priscilla در مسافرخانه صحبت کنید. برای یک نمایش به منظور جلب توجه Doppler خود را آماده کنید. این ماموریت چندین فاز دارد. فاز اول، در طول مکالمات خود با شاعر، باید تصمیم بگیرید که نمایش چگونه برگزار شود. پس از آن گرالت چیز خاصی برای گفتن ندارد و مهم هم نیست.

 

راهنمای ماموریت داستانی The Play's The Thing ویچر 3

 

زمانی که نمایش آماده شد، برای آماده سازی نمایش به سمت Irina بروید. باید یک بلیط برای داخل شدن به آنجا (۵۰ طلا) بپردازید. پس از مکالمه با Irina، باید ادامه آماده سازی نمایش را پیش بگیرید : نیروهای امنیتی و افرادی که بازیگر هستند را پیدا کنید.

 

راهنمای ماموریت داستانی The Play's The Thing ویچر 3

 

افرادی که مسئول تبلیغات به صورت یک گروه به نام Puffins هستند را پیدا کنید. با آنها صحبت کنید. آنها به این شرط قبول می کنند که شما به خدمت چند راهزن که در این نزدیکی کمین کرده اند برسید. یا به آنها حمله کنید (فقط کافی است یکی را که لول ۱۱ است بکشید) یا ۵۰ طلا رشوه دهید و یا از علامت Axii (توهم) استفاده کنید.

 

راهنمای ماموریت داستانی The Play's The Thing ویچر 3

 

حالا به دنبال نیروهای امنیتی در نزدیکی بندر بگردید. افراد مبارزی را می بینید. آنها هدف شما هستند. هم می توانید به آنها ۷۰ طلا بدهید و یا می توانید با دو نفر از آنها یکجا به مبارزه بپردازید. اگر ببرید، آنها به صورت رایگان به شما کمک خواهند کرد. اگرچه، اگر ببازید هم، با مقداری اندکی طلا آنها به شما کمک خواهند کرد.

به سمت  Irina بروید. تصمیم بگیرید که چه کسی نقش چه کسی را بازی کند. البته خیلی مهم نیست. پس از نمایش و یک مکالمه کوتاه، در آخر ماموریت ۱۰۰ الی ۱۵۰ طلا و یک ماموریت داستانی جدید به نام A Poet Under Pressure دریافت می کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا