راهنمای بازی

راهنمای ماموریت داستانی Count Reuven Treasure ویچر ۳

راهنمای ماموریت داستانی Count Reuven Treasure ویچر 3

جمع آوری سرنخ ها

این ماموریت رسما در طول ماموریت داستانی Get Junior شروع می شود، هنگامی که شما از Reuven در مورد Dandelion صبحت می کنید. ابتدا به فاضلاب بروید. دنبال سرنخی با استفاده از حس ویچری خود باشید. لوله روی دیوار و نوار فاضلاب را بررسی کنید. معجونی که از Sigi دریافت کرده اید را برای محافظت از گاز سمی استفاده کنید.

 

راهنمای ماموریت داستانی Count Reuven Treasure ویچر 3

 

این معجون تا ۷ دقیقه کار می کند. با استفاده از حس ویچری خود از آن راه بگذرید. شما سرنخ های جدید و قطعات ۳ طلا و جواهر برای تجهیزات خود پیدا می کنید. دو جسد هم در راه پیدا می کنید. آن جسدها را بسوزانید. مهم ترین چیزی که در آخر پیدا خواهید کرد یک قسمت از بمب است. آن را بردارید و به طرف Sigi برگردید.

 

راهنمای ماموریت داستانی Count Reuven Treasure ویچر 3

 

پس از پایان مکالمات، حمام ها را بررسی کنید. قسمت دیگر بمب در یکی از آنها افتاده است. در استخر دوم هم نفت و هم کاور بمب را در کنار دیوار پیدا خواهید کرد. پس از مکالمه، فاز اول این ماموریت را تمام می کنید.

حالا به خانه ای که در مرکز شهر قرار دارد بروید. آنجا دنبال سرنخی بگردید. در طبقه اول بطری را در اتاق مجاور با بطری های دیگری پیدا می کنید. بطری را در نقطه خالی قرار دهید تا پیام محرمانه باز شود. در داخل آن مقداری سند پیدا می کنید. پس از بازگشت به طبقه همکف و صحبت کردن با Dijkstra، به Shrine در حدود نیمه شب برای دیدار با تریس بروید.

Option A – discreet (با احتیاط)

راهنمای ماموریت داستانی Count Reuven Treasure ویچر 3

 

تریس را با خود ببرید و با نگهبانان صحبت کنید. شما نباید از او دفاع کنید وگرنه نقشه به هم می خورد. در حالی که گرالت به سوی Menge می رود، تریس قرار است شکنجه شود. اگر می خواهید نقشه به هم نخورد، مراقب حرف هایی که با Menge می زنید باشید.

 

راهنمای ماموریت داستانی Count Reuven Treasure ویچر 3

 

هنگامی که به اندازه کافی جمع آوری اطلاعات کردید، او توسط تریس کشته می شود. جسد او را جستجو کنید و به بیرون بروید. پس از فرار از آنجا (توضیح در زیر آمده) شما هیچ جایی نمی روید تازمانی که با Dijkstra صحبت کنید.

Option B – attack Menge’s men (حمله مردان Menge)

هنگامی که تریس را به مردان Menge تحویل می دهید او می خواهد تریس را به زندان ببرد. می توانید هر وقت خواستید موضوع صحبت خود را به تریس تغییر دهید. سریعا پس از اینکه شما این کار را کردید، یک مبارزه شروع می شود. شما باید در مقابل دو جین آدم که لول ۹ هستند مبارزه نمایید. خوشبختانه همه در یک گروه نیستند ، سعی کنید آنها را یکی پس از دیگری از بین ببرید. سریعا این کار را انجام دهید تا افراد جدید را راحت تر از بین ببرید. وارد ساختمان شوید  در حالی که دشمنان را در سر راه از بین می برید. تریس به شما در این کار کمک می کند ولی نه خیلی. در پله ها بالا روید و دشمنانی که باقی مانده اند را از بین ببرید. در اتاق سمت راست Menge را پیدا می کنید. ابتدا باید او را شکست دهید. اگر اول به خدمت سربازهایش برسید کار راحت تر می شود. از جسد او شمشیر Gilford Sword را بردارید.

 

راهنمای ماموریت داستانی Count Reuven Treasure ویچر 3

 

تریس به شما می گوید که به دنبال اسنادی که اجازه پیدا کردن Dandelion را می دهد باشید. کتاب و نامه ای که روی میز است را بردارید. آنها را بخوانید. یک میان پرده کوتاه شروع می شود که در آن تریس به شما یک کلید اسرار آمیز می دهد و همچنین یک کلید از جسد Menge پیدا می کنید که برای صندوقچه ای است. وظیفه شما در اینجا به اتمام رسیده است. اما آنجا را ترک نکنید. ابتدا مقداری آنجا را منفجر کنید و آیتم های با ارزش آنجا را جمع آوریی کنید.

پس از فرار از آنجا (در توضیحات زیر آمده) شما جاسوسی را ملاقات خواهید کرد.

 

راهنمای ماموریت داستانی Count Reuven Treasure ویچر 3

 

به مکانی که یک جعبه در آنجا پیدا می کنید بروید. آن را در پشت یکی از ستون های Shrine پیدا می کنید. کتاب را در جایی که قبلا بوده قرار دهید. حالا به جلسه بروید. وارد ساختمان شوید و پشت درب پنهان شوید. از حالت meditation استفاده کنید تا زمانی که نزدیک غروب آفتاب شود. پس از آن، به جای آن جاسوس، تریس را پیدا می کنید. خوشبختانه، لحظه ای بعد، آن شخصی که منتظرش بودید وارد می شود. هنگامی که او می خواهد به سوالات شما جواب دهد، تریس شروع به شکنجه او می کند. در اینجا اطلاعات مهمی را از او بدست می آورید. در میان دیگر اطلاعات، متوجه می شوید که Dandelion در جزیره temple island قرار دارد. قبل از اینکه مکالمات شما تمام شود، می توانید تصمیم بگیرید که جاسوس را بکشید یا حافظه او را پاک کنید.

فرار – از هر دو روش

پس از اینکه هر چیزی که آنجا بود جمع آوری کردید از درب اتاق Menge خارج شوید. ابتدا به حیاط پشتی بروید و سپس از روی دیوار آنجا به بیرون بپرید. اگر این کار را درست انجام دهید گرالت صدمه ای نمی بیند. حالا تنها چیزی که باقی می ماند از بین بردن دیوار آجری است که با استفاده از علامت Aard (باد) این کار را انجام دهید و پس از آن آزاد می شوید.

 

راهنمای ماموریت داستانی Count Reuven Treasure ویچر 3

 

پس از فرار از انجا، مردان Djikstra شما را به او هدایت می کنند. در طول مکالمه خود با Djikstra، او به شما می گوید که چه کسی در پشت دزدی طلاها بوده است. صرف نظر از اینکه او به شما در پیدا کردن Dandelion کمک خواهد کرد و اینکه او به شما می گوید که جاسوس را کجا ملاقات کنید. پس از آن از او ۹۰ طلا دریافت به عنوان پاداش دریافت می کنید. در این لحظه یک ماموریت جانبی (A matter of Life and Death) مربوط به تریس برای شما شروع می شود. سرانجام باید با Priscilla صحبت کنید. او را می توانید در طبقه اول مسافرخانه پیدا کنید. پس از آن ماموریت به پایان می رسد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا