راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Witcher Wannabe ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی Witcher Wannabe ویچر 3

پس از تکمیل ماموریت قرارداد Contract: The Merry Widow و منتظر ماندن برای اینکه چندین روز از آن بگذرد، یک ماموریت جدید در شهر Lindenvale اوسط شخصی به نام Ealdorman پیدا می کنید. ابتدا با او صحبت کنید (اول در طول روز در وسط روستا ایستاده است). او به شما در مورد ویچر قلابی که به دخترش حمله کرده داستانی را توضیح می دهد. مهم نیست که در مکالمات با او چه برخوردی داشته باشید، چرا که بقیه ماموریت مشابه ماموریت های دیگر است.

به گورستانی در غرب روستا بروید. آنجا غول هایی با لول ۱۰ پیدا می کنید، آن ها را از بین ببرید. سپس ردپا را دنبال کنید تا به ویچر قلابی را پیدا کنید. روستاییان پس از مدت کوتاهی می آیند. می توانید تصمیم بگیرید که به آنها فورا ماجرای ویچر قلابی را بگویید یا ویچر قلابی را مجبور به کار کردن در روستا یا حتی تبعید او از آنجا کنید. در آخر ۸۵ امتیاز دریافت می کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا