راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Redania’s Most Wanted ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی Redania’s Most Wanted ویچر 3

پس از مکالمه با Radovid، اگر با Junior قبلا مقابله کرده اید، پادشاه به شما سفارش پیدا کردن Philippa Eilhart را می دهد. به مخفیگاه او بروید و با جسد سوخته اش ارتباط برقرار کنید. پس از مکالمه کوتاه با شکارچیان، یک کلید و یک قطعه موزاییک دریافت می کنید.کلید را وارد قفل سحر و جادو کنید و به سمت راست بروید و محل قطعه موزاییک را (با استفاده از حس ویچری خود) به منظور باز کردن درب گذرگاه قرار دهید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Redania’s Most Wanted ویچر 3

 

پس از عبور از طریق پورتال، با چندین nekker (لول ۹) روبرو می شوید، بعد از مدتی جلوتر یک تلپورت غیرفعال را پیدا می کنید. از حس ویچری خود برای پیدا کردن کریستال برای فعال سازی تلپورت استفاده کنید. هنوز کار نمی کند. باید با استفاده از علامت Aard خود آن را روشن کنید. در پشت پورتال یکی از شکارچیان را پیدا می کنید. با استفاده از علامت Axii یا با مبارزه مشت زنی کاری کنید تا کریستال را برای باز کردن پورتال به شما تحویل دهد. در سمت دیگر آتش پورتال، یک صندوقچه و یک نامه عاشقانه به فیلیپا داخل آنجا قرار دارد.

 

راهنمای ماموریت جانبی Redania’s Most Wanted ویچر 3

 

جلوتر بروید و کریستال را بین شاخه ها در سمت راست از درب ورودی قرار دهید. دوباره آن را با علامت Aard فعال کنید. در اتاقی که در پشت پورتال قرار دارد، مواظب گروهی از nekker ها باشید. پس از آن، به سمت چپ بروید، پایین بروید و دیگر nekkerها را از بین ببرید و کریستال دیگر را بدست آورید. درست شبیه دیگر پورتال ها، آن را در جای مورد نظر قرار دهید و سپس آن را فعال کنید تا از بین آن عبور کنید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Redania’s Most Wanted ویچر 3

 

در پشت این پورتال، یک صندوقچه با یک دیاگرام کفش های نگهبان پیدا می کنید. در اتاق بزرگ با گالم روبرو می شوید. گالم یک fire elemental است. می توانید هم با بمب ها و هم با نفتی که روی شمشیر خود قرار می دهید او را از بین ببرید. ولی واقعیت این است که خیلی کم به او با این روش آسیب می بیند. هر چه قدر به او نزدیک تر شوید او بیشتر شما را می سوزاند. قبل از هر چیز، پس از چند ضربه کاری به او، می توانید به تیرکمان خود سوییچ کنید و یا از بمب های منفجره و یا شمشیر خود و یا از معجون ها جون دهنده استفاده کنید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Redania’s Most Wanted ویچر 3

 

پس از آن به اتاق بزرگ بعدی وارد شوید و آنجا را منفجر کنید.  مگااسکوپ و انرژی کریستال در نزدیکی ستونی در بخش جنوبی قرار دارد. پس از بدست آوردن آن می توانید به Radovid برگردید و به او گزارش دهید. به هرحال، شکارچیان (لول ۱۰) در خروجی منتظر شما هستند. اگر نخواستید به آنها کریستال را تحویل دهید یا اگر به آنها دروغ بگویید که کریستال را پیدا نکرده اید، آنها به شما حمله خواهند کرد. اما اگر کریستال را به Radovid تحویل ندهید، جایزه ۱۳۵ طلا او را دریافت نمی کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا