راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Possession ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی Possession ویچر 3

پس از به پایان رساندن ماموریت The King is Dead – Long Live the King، jarl Crach از شما درخواست می کند تا دخترش cery را پیدا کنید. به روستای Svorlag بروید جایی در غرب آنجا و با Udalryk کسی که بر این سرزمین سلطنت می کند صحبت کنید. او کمک زیادی به شما نمی کند، پس باید از افراد محلی سوال کنید. ساختمان را رها کنید و با زنی که در مقابل خانه اش در حال مسواک زدن است صحبت کنید. او به شما نقطه ای در نزدیکی Bergthora را نشان می دهد. پس از مکالمه با او به سراغ Eiric بروید و با او صحبت کنید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Possession ویچر 3

 

او را پشت کوهستان پیدا می کنید. او در مقابل یک صخره ایستاده که توسط سه drowner لول ۱۷ احاطه شده است. از شر آنها خلاص شوید، صحبت هایی که در مکالمه با او می کنید خیلی مهم نیست، آن مرد به شما می گوید بالا روید، آنجا خانه ای است که می توانید cery را در آنجا پیدا کنید. در طول مکالمه می توانید گزینه دوم را در دیالوگ (آن مرد کمک نکند) انتخاب کنید و البته می توانید از گزینه Axii هم برای دریافت اطلاعات بیشتر و بدست آوردن اکسپرینس اضافه استفاده نمایید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Possession ویچر 3

 

همانطوری که Eiric گفت، به خانه بالای تپه بروید. در انتهای راهرو، cery را که بی هوش افتاده پیدا می کنید. پس از شنیدن داستان او، باید به سمت خانه برگردید و به دنبال شمشیر قدیمی که در زیرزمین آن محل قرار دارید بگردید. دریچه بسته شده است. کلید آن را می توانید در اولین اتاق پیدا کنید. حالا به پایین بروید و شمشیر Brokvar را از دراور بردارید. سپس به سمت cery بروید و با هم به خانه Udalryk در روستا برگردید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Possession ویچر 3

 

Udalryk مکانی را که باید شمشیر را از آنجا بردارید را نشان می دهد. به آنجا شنا کنید و به محل علامت زده شده شیرجه بزنید. به دنبال اسکلتی بگردید. مراقب muckixer ها و drowner های لول ۱۵ که در ساحل هستند و همچنین مراقب sirenهای لول ۱۳ که در زیر آب هستند باشید. سپس به روستا برگردید تا بررسی کنید که آیا اقدامات شما کمکی کرده است.

به سمت Cery در خانه اش در بالای تپه بروید و در اتاق ها جستجو کنید. پس از مدتی، Cery شما را از بیرون صدا می زند. حالا می توانید تصمیم بگیرید که می خواهید توضیحات او را قبول کنید یا با روش ویچری کار را انجام دهید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا