راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Of Swords and Dumplings ویچر ۳

Of Swords and Dumplings

می توانید این ماموریت را با درخواست از صنعتگران در مورد استاد شمشیر درست کنی دریافت کنید. این استاد در Novigrad قرار دارد و نام او Hattori است. همچنین می توانید این ماموریت را با مراجعه به فروشگاه او در مرکز شهر شروع کنید. در آنجا متوجه می شوید که این الف کار خود را رها کرده و رفته است. وظیفه شما کمک به او در اصلاح کار او است.

اولین فاز ملاقات با صنعتگران در بندر پس از غروب است. در آنجا باید در مورد قیمت تامین کننده مذاکره کنید. در طول ملاقات با مردان King of Beggars،  سعی کنید تا جایی که می توانید قیمت ها را بالا ببرید و نترسید از اینکه معامله تان نشود. سپس دورف های Cleaver (لول ۲۳) از راه می رسند و مبارزه ای شروع می شود. مردی که با او صحبت می کردید نامیراست پس نیازی نیست نگران او باشید و هنگامی که وضعیت وخیم شد، می توانید بگذارید که او به حساب بقیه دشمنان برسد.

 

Of Swords and Dumplings

 

پس از مبارزه باید سمت خروجی که الف نشان می دهد بدوید. دیوار آجری را با علامت AARD  نابود کنید و به سمت اسکله بدوید. پس از میان پرده، اولین فاز ماموریت به پایان می رسد. به سمت Hattori برگردید، او از شما می خواهد تا برایش یک محافظ پیدا کنید. یک مزدور به نام Sukrus  که در مبارزه مشت زنی در پشت یکی از کاروانسراها قرار دارد.  هنگامی که به او نزدیک شدید، باید با او بجنگید.

هیچ فرقی نمی کند اگر او را ببرید یا ببازید، باز هم به مکالمه با او دعوت می شوید. در این قسمت یک وظیفه به شما محول می شود. یا باید محموله عسل را از بین ببرید یا برادران ناتنی اش را برای پرداخت متقاعد کنید. به اسلکه برگردید، بر روی کشتی تاجر مورد نظر را پیدا می کنید. می توانید او را با علامت Axii

متقاعد کنید تا به Sukrus  پول پرداخت کنید یا  می توانید سه بشکه عسل او را از بین ببرید. البته اگر بشکه های او را نابود کنید، مردان او به شما حمله می کنند ولی اگر سریعا این کار را انجام دهید نیازی به جنگیدن با آنها نیست. پس از آن، به کاروانسرا برگردید. فرقی نمی کند که چگونه این مسئله را حل کرده باشید، پس از مکالمه در کاروانسرا، به سمت Hattori برگردید.

 

Of Swords and Dumplings

 

پس از مکالمه با Hattori، با Sukrus  صحبت کنید. باید او را پس از غروب آفتاب در خانه ای که در نقشه علامت زده شده ملاقات کنید. ساختمان توسط دورف ها محافظت میشود. از علامت Axii خود استفاده کنید یا به آنها رشوه دهید. داخل روید و سه صندوقچه بالا را علامت بزنید، سپس با استفاده از حس ویچری خود بویی را علامت بزنید. آنجا را ترک کنید. فرقی نمی کند که چه گزینه ای را در مکالمه خود انتخاب کرده باشید، باز هم باید با گروهی از راهزنان لول ۲۳ الی ۲۵ مبارزه کنید. هنگامی که مبارزه تمام شد به سمت الف برگردید.

از این پس، دسترسی به یک آهنگر استاد که می تواند سلاح های منحصر به فرد برای شما درست کند داشته باشید. Hattori یک فروشگاه هم برای خرید وسایل دیگر دارد. شما در آخر از او یک شمشیر استیل به نام ” Blade from the Bits ” برای این ماموریت دریافت می کنید، اما این بهترین شمشیری نیست که می توانید پیدا کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا