راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Now or Never ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی Now or Never ویچر 3

این یکی از ماموریت هایی است که در آخر بازی تاثیر گذار است. باید در مورد سرنوشت mage ها در Novigrad با کامل کردن آن یا نادیده گرفتن این ماموریت را تمام کنید. متاسفانه، هیچ فرقی نمی کند که چه تصمیمی بگیرید، هر دو پایان بد هست.

 • تکمیل این ماموریت (فرار mage ها) : mage ها زنده می مانند، اما خصومت و دشمنی علیه غیر انسان ها افزایش خواهد یافت.
 • ماموریت را بیخیال شوید : mage ها دستگیر می شوند و در طول کشتار در Novigrad کشته می شوند.

این ماموریت پس از ماموریت اصلی Get Junior شروع می شود، پس از مکالمه با King Radovid، یک نفری یک نامه از تریس به شما می دهد. پس از خواندن آن، به خانه تریس می روید. در طول مکالمه با او می توانید تصمیم بگیرید که آیا تریس گردنبند را به صاحبان خانه تحویل دهید یا خیر. در کنار او بمانید و اجازه دهید این اتفاق بیفتد. پس از یک مکالمه کوتاه شما ساختمان را رها می کنید و سه شکارچی به شما حمله می کنند.

نجات Anisse  و  Berthold

راهنمای ماموریت جانبی Now or Never ویچر 3

 

تریس به شما در مورد دو نفر که به نقطه ملاقات نمی توانند برسند می گوید. می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آنها را نجات دهید یا خیر. اگر جواب بله باشد، به دنبال تریس به خانه علامت زده شده بروید. باید در آنجا سریع عمل کنید، در غیراینصورت شکارچیان آنها را می کشند. از علامت Aard برای وارد شدن به طبقه اول استفاده کنید. در حالی که به پایین می روید می توانید با صاحبان آن ساختمان صحبت کنید، اگرچه فرق زیادی هم نمی کند. حالا به دنبال تریس به مسافرخانه بروید. اگر تصمیم بر نجات آن دو دارید، صاحب مسافرخانه می میرد و شما باید سه شکارچی در مسافرخانه مبارزه کنید.

پاکسازی فاضلاب

راهنمای ماموریت جانبی Now or Never ویچر 3

 

وظیفه شما پاکسازی فاضلاب است. مطمئن شوید تا تریس به دنبال شما می آید، بدون او نمی توانید درب بسته را باز کنید. Necrophage oil را روی شمشیر خود قرار دهید، Muckixer (لول ۱۴ الی ۱۵) هیولایی ست که در فاضلاب منتظر شماست. از پله ها پایین بروید و به چپ بروید. در سمت راست آنجا می توانید دیواری را خراب کنید و شمشیر Disglair sword را از صندوقچه بردارید. سپس دیوار را خراب کنید تا یک راه باز شود. از این راه به کتابخانه می رسید که در آنجا می توانید مقداری کتاب جمع آوری کنید. سپس دیوار دیگری را خراب کنید و از طریق آن به فاضلاب بروید تا اینکه به خروجی برسید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Now or Never ویچر 3

 

قبل از اینکه آنجا را ترک کنید، یک Katakan به شما حمله خواهد کرد. یک ومپایر که لول ۱۴ است. هنگامی که به بندر رسیدید، آخرین مبارزه را با شکارچیانی که منتظر شما هستند انجام می دهید. پس از مبارزه یک لحظه خیلی مهم اتفاق خواهد افتاد : این آخرین شانس شماست که به تریس بگویید عاشق او هستید و یک رابطه با او برقرار کنید (این کار در پایان بازی تاثیر می گذارد). زمان محدودی برای تصمیم گیری دارید، گزینه تردید (گزینه وسطی) به عنوان امتناع در نظر گرفته می شود.

سرانجام از Dijkstra یک پیشنهاد دریافت می کنید. آن همچنین یک ماموریت انتخابی و جانبی به نام A Deadly Plot را که در آن باید king Radovid را بکشید به شما می دهد. کشتن king Radovid در پایان بازی نیز تاثیر گذار است.

2 دیدگاه

2 Comments

 1. Amin.Dante

  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ at ۱۲:۴۱ ق.ظ

  خب هرکدوم از ۳ گزینه ی اخری چه تاثیری روی پایان بازی میزاره؟چیو عوض میکنه؟

  • شریف

   ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ at ۴:۳۴ ب.ظ

   سلام
   پایان بازی رو عوض می کنه
   در بازی ویچر ۳ شما سه پایان دارید که با توجه به اعمال و انتخاب هایی که انجام می دید این پایان رو می تونید ببینید.

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا