راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Master Armorers ویچر ۳

Master Armorers

می توانید این ماموریت را به چندین راه شروع کنید. مشخص ترین راه ملاقات با آهنگری به نام Fergus Graem است که می توانید او را در Crow’s Perch پیدا کنید. بحث در مورد ایجاد یک زره با کیفیت بالا برای گرالت در طول مکالمه است. شما به جزیره Undvik به منظور جستجو برای ابزار آهنگری ارسال می شوید. از آنجایی که این جزیره بخشی از جزایر مجمع الجزایر Skelligeاست، زمانی قادر به ادامه این ماموریت خواهید بود که دسترسی به این قسمت از نقطه از نقشه را داشته باشید (زمانی باز می شود که خط داستانی بازی را پیش برده باشید).

پس از اینکه به جزیره Undvik رسیدید، باید به clan Tordarroh forge که در ارتفاعات کوه در بخش جنوبی جزیره قرار دارد بروید. متاسفانه، این ماموریت آسانی نیست، چراکه مسیر اصلی که به غرب می رود در نقطه ای به پایان می رسد و گرالت دیگر نمی تواند جلوتر برود. این مشکل را می توانید به دو روش حل کنید. روش اول رد شدن از درون غار خیلی بزرگ پیچیده است، که برای وارد شدن به داخل آن چندین ورودی دارد. در طول اکتشاف غار، به راحتی در غار گم می شوید. به علاوه اینکه بسیار بسیار تاریک است، پس بهتر است که نقشه کوچک خود را بررسی کنید و از معجون گربه ای خود استفاده نمایید.

خود را به لبه صخره برسانید و یک پرش بلند به داخل آب کنید (نگران نباشید گرالت نه می میرد و نه آسیبی به او وارد می شود). پس از خارج شدن از آب، یک مسیر طولانی بالا رفتن همراه با مبارزه با انواع و اقسام هیولاها می شود را خواهید داشت. در طول این سفر در درون غار، بر روی اینکه چگونه می توانید به لبه های بالاتر بروید تمرکز کنید. نقشه اصلی را مرتبا بررسی کنید تا از هدف اصلی دور نشوید (غار چند خروجی دیگر هم دارد). پس از یک راهپیمایی طولانی، باید به خروجی که به قلعه نیز بسیار نزدیک است برسید.

 

Master Armorers

 

روش دوم رسیدن به قلعه از سمت شمال غربی است. در این حالت، سفر شما جایی در نزدیکی خرابه Dorve شروع می شود. به طور مشابه مورد قبلی، یک مسیر بازیک به سمت کوه می رود، اگرچه این راه هیچ گونه مانعی بر سر راه شما ندارد که نتوانید رد شوید. راه شما را به خرابه های قلعه clan Tordarrog forge building می رساند. یک گروه کوچک از devourer ها در آنجا قرار دارند که باید آنها ار از بین ببرید. پس از آن می توانید داخل چند دربی که باز می شود بروید.

 

Master Armorers

 

فرقی نمی کند که کدام مسیر را انتخاب کنید، در آخر به یک غار کوچک که قلعه در آنجا قرار دارد می رسید. یک ترول لول ۲۶ در آنجا پیدا می کنید، باید برای یک مبارزه بسیار سخت آماده شوید. پس از کشتن ترول و بررسی جسد او از درون قلعه رد شوید. در آنجا باید یک صندوقچه بزرگ که ابزار آهنگری کیفیت بالا قرار دارد.

حالا میت وانید جزیره را ترک کنید و به سمت Crows Perch در Velen برگردید. دوباره به ملاقات Fergus بروید. گفتگو توسط ژنرال Groenekan قطع می شود. پس از اینکه ژنرال آنجا را ترک کرد، به مکالمه با Yoana گوش دهید. متوجه می شوید که او مسئول ساخت این زره های با کیفیت بالاست. آن زن از گرالت درخواست یک ماده کیمیاگری منحصر به فرد به نام archgriffin acid gland می کند. پیشنهاد او را بپذیرید و به او کمک کنید و اعلامیه ای که بر روی بورد قلعه خورده را بخوانید. یک قرارداد جدید ویچری (Contract: The Griffin from the Highlands) هم به ماموریت های شما اضافه می شود.

نکته : اگر قبلا یک arch griffin کشته اید می توانید غده (gland) آن را فورا به آن زن بدهید تا آخرین قسمت از این ماموریت پایان یابد.

 

Master Armorers

 

پس از اینکه آن غده را به زن دادید. در طول مکالمه امتحان درست کردن زره، ژنرال از Fergus و Yoana امتحان می گیرد و Yoana در این امتحان برنده می شود.

هنگامی که امتحان به پایان رسید، Yoana به قولش عمل می کند و یک زره منحصر به فرد برای گرالت درست می کند. برای درست کردن زره Yoana نیاز به یک روز دارد. پس از meditation خود برای گذراندن یک روز استفاده نمایید. به Yoana برگردید و زره Witch Hunter’s Armor را از او دریافت کنید.

نکته مهم : از حالا به بعد می توانید بهترین زره ها را از Yoana بخواهید تا او برای شما کرفت کند (البته که باید دیاگرام های آنها را داشته باشید).

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا