راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Lord of Undvik ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی Lord of Undvik ویچر 3

ماموریت بعدی مشابه ماموریت قبلی است. با تکمیل ماموریت The King is Dead – Long Live The King، این ماموریت شروع می شود. به طور انتخابی با مردی در مسافرخانه Kaer Trolde صحبت کنید، سپس به جزیره جنوب غربی بروید تا مسائل Ursak را حل فصل کنید. در آنجا جسد سرباز و ردپایی را در نزدیکی او پیدا می کنید. آنها شما را به نزدیکی یک غار نزدیک می کنند. در داخل، پرش کنید به لبه آب و شروع به بالا رفتن از صخره ها کنید، پس از آن زمانی که یک درخت بزرگ را دیدید، از طریق نردبان بالا روید. در آنجا با چند rotfiend لول ۱۳ در راهتان مبارزه می کنید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Lord of Undvik ویچر 3

 

پس از خارج شدن از غار، یک خانه مخروبه را می بینید، خانه یک غول. به دنبال ردپا به سمت راهرو بروید و از طریق سنگ از بین رفته به سمت شرق حرکت کنید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Lord of Undvik ویچر 3

 

به صخره هایی می رسید که هیولا در حال بالا رفتن از آن است. شما باید راه دیگری را پیدا کنید. به سمت شمال و از آنجا به سمت دریاچه بروید تا به روستای خالی Dorve village  برسید. در آنجا Hjalmar را پیدا می کنید که در حال مبارزه با siren های لول ۱۳ می باشد. به او در کشتن آنها کمک کنید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Lord of Undvik ویچر 3

 

حالا به کوهستانی که در پشت روستا قرار دارد بروید. به غار هیولا رسیدید. داخل غار، Vigi را که همراه Hjalmar زندانی شده پیدا می کنید. اگر او را آزاد نکنید، او خواهد مرد. اما برای آزاد کردن او از قفص، باید کلید آن را بدست بیاورید. برای انجام این کار، به سمت دراور سمت چپی که کلید بر روی آن است و در کنار غول قرار دارد بردارید و به قفس برگردید. چیزی که قبل از انجام این کار باید به یاد داشته باشید این است که روی برف های نباید راه بروید. چرا که هیولا را بیدار می کند. زمانی که vigi را آزاد کردید، فورا هیولا به شما حمله می کند.

 

راهنمای ماموریت جانبی Lord of Undvik ویچر 3

 

از orgoid oil قبل از مبارزه استفاده کنید. زمان جنگیدن با هیولا، مراقب ضربات سهمگین هیولا باشید. اگر ممکن است به هیولا آتش حواله کنید چرا که هیولای یخی است و با آتش راحت می توان او را شکست داد. هنگامی که یک سوم جون او را بردید، او یک سلاح موقت بر می دارد. یک لنگر. در این لحظه بهترین تاکتیک ضربه های متوالی به هیولا و دور شدن از اوست. غول در حال حمله صریحا از یک راه می رود و همین کار را برای ضربه زدن آسان تر می کند. همراهان شما کمک بزرگی برای پرت کردن حواس او هستند.

اگر Vigi را نجات دهید، باید مراقب جون او هم باشید ولی Hjalmar نامیراست. پس از پایان مبارزه، می توانید فورا به بندر بروید یا به آنها بگویید که بعدا به آنها می پیوندید. عجله نکنید، چرا که در جسد غول ۳۵۰ تا پول پیدا می کنید.

یک نظر

یک نظر

  1. وحید

    ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ at ۱:۰۱ ق.ظ

    سلام
    آقا این بندر دقیقا کجاست؟ بنده موندم هر چی میتونستم جمع کردم باد از کشتن غول ولی بعدش دقیقا باید برم کجا ببینم این جتاب هجلمار رو؟

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا