راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی King’s Gambit ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی King's Gambit ویچر 3

نکته : اثرات این ماموریت یکی از پایان های بازی در Skellige را نشان می دهد.

برای باز کردن این ماموریت تنها کافی است که به سراغ Hjalmar یا Cerys در Kaer Trolde برگردید. ابتدا به jarl Crach گزارش دهید. سپس اولین چیزی که اتفاق می افتد دریافت یک جایزه (شمشیر نقره ای) برای تکمیل ماموریت قبلی است.

 

راهنمای ماموریت جانبی King's Gambit ویچر 3

 

خیلی طولی نمی کشد که باید با چهار خرس لول ۱۸ که در جشن ظاهر شده اند بجنگید. آنها را از بین ببرید. سپس از مکالمات، باید تصمیم بگیرید که طرف Hjalmar را می گیرید یا Cerys و یا اتاق را بلافاصله ترک می کنید که همین باعث پایان ماموریت می شود.

طرف Hjalmar

راهنمای ماموریت جانبی King's Gambit ویچر 3

 

اگر می خواهید Hjalmar را دنبال کنید،  فورا به روستای مخروبه باید بروید. همراهان شما یک قربانگاه را به شما نشان می دهند. آن را با حس ویچری خود بررسی کنید. به دنبال بویی که از جسد برخواسته، ردپا را دنبال کنید. ردپا در انتها به کلبه ای که با پوست خرس در کف آن قرار دارد به پایان می رسد.

 

راهنمای ماموریت جانبی King's Gambit ویچر 3

 

پوست خرس را بررسی کنید. در زیر آن یک درب به زیرزمین قرار دارد. یک بار دیگر به لبه صخره برسید و خود را برای یک مبارزه آماده کنید. از شمشیر استیل خود استفاده کنید، اولین دشمن شما یک هیولاست که در قالب یک انسان در آمده، پس از کاهش نصف جون او، او به یک خرس لول ۱۷ تبدیل می شود.

 

راهنمای ماموریت جانبی King's Gambit ویچر 3

 

هنوز کارتان تمام نشده. از تونل به پایین بروید، جایی که یک کاهن را پیدا می کنید. او توانایی عجیبی دارد که می توانید شما را از خودش دور کند، اما از انجایی که او یک انسان است، به سرعت می توانید او را از بین ببرید. خرس دیگری از راه می رسد اما در همین لحظه Hjalmar او را می زند. پس از شکست او، هر دوی شما به قلعه برمی گردید. این ماموریت به پایان می رسد و شما یک تیرکمان به عنوان جایزه دریافت می کنید.

طرف Cerys

راهنمای ماموریت جانبی King's Gambit ویچر 3

 

Cerys پیشنهاد می دهد که ابتدا تحقیق به عمل بیاورید. جسد یکی از خرس های داخل اتاق و پس از آن یک کوزه عسل بزرگ که در نزدیکی مرد مرده در کنار ستون قرار دارد را بررسی کنید. بوی ناشی از آن شما را به نزدیکی درب جایی که پیاله ای را پیدا می کنید هدایت می کند.

 

راهنمای ماموریت جانبی King's Gambit ویچر 3

 

حالا با Cerys به بیرون به سمت Hjort بروید. سپس به دنبال او به زیرزمین بروید جایی که در آن درب انبار باز می شود. بشکه ها را برای پیدا کردن موردی که با معجون مخلوط شده پیدا کنید، یک نفر آتشی در اتاق ایجاد می کند و شما باید از راه دیگری از آنجا خارج شوید.

 

راهنمای ماموریت جانبی King's Gambit ویچر 3

 

باید عجله کنید، به سرعت با علامت Aard بشکه هایی که سر راه شما قرار گرفته اند را نابود کنید. وارد راهرو که شدید در آنجا می توانید یک Place of Power را پیدا کنید. پس از خارج شدن از راهرو به سمت دربی که قبلا از آن وارد انبار شده بودید بروید. در آنجا مقداری علامت عسل ریخته شده پیدا می کنید. آنها شما را به پله ها هدایت می کنند جایی که شما قطعات مواد را پیدا می کنید.

هنگامی که به قلعه برگشتید، متوجه می شوید که Arnvald فرار می کند، او را دنبال کنید. می توانید به راحتی او را بگیرید و او را از روی اسب با یک ضربه شمشیر به زمین بیندازید. او شاهد جنایت است. این ماموریت به پایان می رسد و شما به عنوان جایزه یک تیرکمان دریافت می کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا