راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Following the Thread ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی Following the Thread ویچر 3

این ماموریت را در تابلو اعلاناتی در Novigrad پیدا می کنید. به نزدیکی دروازه جنوبی بروید. یک نگهبان در مقابل خانه ای آن شخص ایستاده است. او به سوالات شما جواب می دهد و شما را به جایی که خون ریخته شده هدایت می کند تا بتوانید جستجوی خود را برای پیدا کردن ردپا شروع کنید. خون ریخته شده ، خون یک هیولاست.

 

راهنمای ماموریت جانبی Following the Thread ویچر 3

 

ردپا را دنبال کنید تازمانی که به رودخانه برسید. از داخل آن شنا کنید و وارد آسیاب سازی شوید. در آنجا یک Ekimmara لول ۱۱ و همچنین همکار خود لمبرت را پیدا می کنید. پس از اینکه هیولا را از بین بردید، با همدیگر به طرف جایزه دهنده بروید. سریعا از آنجا نروید چرا که پوست این هیولا با ارزش است و در قسمت alchemy یا کیمیاگری می توانید از آن به خوبی استفاده کنید، پس بهتر است بعدا به لمبرت ملحق شوید.

پس از یک مکالمه کوتاه با جایزه دهنده، باید به حساب سه نگهبان لول ۱۱یی برسید. پس از مشاهده یک میان پرده، به مسافرخانه ای در جنوب بروید. حرف هایی که در مکالمات می زنید هیچ تاثیری بر روی نتیجه این ماموریت ندارد.

 

راهنمای ماموریت جانبی Following the Thread ویچر 3

 

با یک الف در مسافرخانه صحبت کنید. پس از مکالمه، اگر گزینه برای من مهم نیست را در صحبت هایتان استفاده کرده باشید، باید او و چهار همراهش را که لول ۱۱ هستند بکشید. اما اگر نخواسته باشید که او را بکشید، بدون هیچ درگیری از آنجا بیرون می آیید. سپس لمبرت به شما می گوید که باید به دنبال سرنخ جدید به جزیره Skellige بروید.

یک قایق پیدا کنید. جزئیات بیشتر را می توانید در راهنمای ماموریت Destination: Skellige پیدا کنید. در این مرحله بخشی از ماموریت در Novigrad به پایان می رسد.

 

راهنمای ماموریت جانبی Following the Thread ویچر 3

 

زمانی که به جزیره Skellige رسیدید، به جزیره Faroe island در جنوب اینجا بروید. این روستا در مرکز این جزیره وجود دارد. در حال حاضر این قسمت توسط دزدان دریایی اشغال شده است. هنگامی که به آنجا برسید، نگهبانان دروازه، جلوی شما را می گیرند. اگر به آنها بگویید که بعدا دوباره برخواهید گشت (نباید سوال خیلی کنید)، قادرید به علامت بعدی بروید. در غیراینصورت، باید حساب یک گروه از دزدان دریایی را برسید.

سردسته آنها، هموند کسی است که لمبرت درباره او به شما گفته، با سه نفر از نگهبانان نزدیک معبد ایستاده است. قبل از اینکه به طرف آنها بروید، خود را برای یک مبارزه آماده کنید. پس از مکالمه و از بین بردن دشمنان، نامه ای را که نزدیکی یکی از اجساد است بردارید و آن را بخوانید. همچنین یک کارت گوئنت (نه خیلی خاص) را پیدا می کنید. به Novigrad برگردید و لمبرت را ملاقات کنید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Following the Thread ویچر 3

 

پس از یک مکالمه کوتاه با هم به خانه ویچری به نام جاد کارادین بروید. اگر به لمبرت بگویید که به او ملحق می شوید، در طول راه می توانید با او کارت بازی کنید. پس از رسیدن به آنجا و صحبت کردن با ویچر، می توانید تصمیم بگیرید که میخواهید از جان او بگذرید یا همانطوری که لمبرت می گوید او را بکشید. مبارزه خیلی سخت نیست، همراه شما می توانید خودش او را بکشد. پس از مبارزه یک دیاگرام از شمشیر Eirlithard و یک rune دریافت می کنید.

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا