راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Fists of Fury: Novigrad ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی Fists of Fury: Novigrad ویچر 3

در نزدیکی ورودی شهر، مبارزه غیرقانونی شهری ترتیب داده شده است. می توانید در این نوع مبارزات شرکت کنید. برای شرکت در این نوع مسابقات همیشه به دنبال مردی باشید که یک لیست در دست دارد. برای عبور از هر فاز این رقابت تنها کافی است یک نفر را شکست دهید. دیگر مسابقات مشت زنی را می توانید در قسمت های دیگر شهر پیدا کنید. حداکثر پولی که می توانید شرط ببندید ۵۰ تا است. اولین حریف شما Archibald O’Neil است.

دومین حریف Gergoeus Georg است. شما او را در مسافرخانه ای در بندر پیدا می کنید. حداکثر پولی که می توانید شرط ببندید ۸۰ تا است. ترتیب دهنده این مسابقات از شما می خواهد که از پودری استفاده کنید. اگر قبول کنید، پول بیشتری دریافت می کنید، اما آمار بردن شما بدتر می شود، پس بهتر است دشمن را شکست دهید (می توانید قبول کنید که ببازید سپس دوباره با او مبارزه کنید و او را ببرید).

 

راهنمای ماموریت جانبی Fists of Fury: Novigrad ویچر 3

 

Iron Mortimer سومین حریف شماست. این بار می توانید ۹۵ تا شرط ببندید. پس از بردن این حریف برای این که قادر به دریافت عنوان قهرمان شوید باید حریف بعدی خود را هم ببرید. برای انجام این کار به Farcorners بروید. آخرین حریف شما Tailor است. اگر تاکتیک خوبی داشته باشید به راحتی می توانید او را شکست دهید. حداکثر شرط هم برای این مسابقه ۱۲۰ تا است.

چگونه مبارزه را ببریم ؟ تمام چیزی که شما نیاز دارید، بلاک کردن حملات دشمن در آخرین لحظات است، این به شما فرصت را می دهد تا یک ضدحمله بدست آورید. بهتر است که ضدحمله هایتان را با مشت قوی بزنید تا جون زیادی از حریف برود. سعی نکنید خیلی خشن باشید، چرا که دشمن هم به شما ضد حمله می زند.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا