راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Carnal Sins ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی Carnal Sins ویچر 3

در طول مکالمات خود با Dandelion در ماموریت Cabaret چیزهایی را در مورد پریسیلا متوجه می شوید. وظیفه شما پیدا کردن فرد مسئول است. ابتدا به پیش پزشکی که در سردخانه قرار دارد از طریق فاضلاب بروید. در مقصد باید به دنبال جسد یک دورف (کوتوله) که توسط همان قاتلین به او حمله شده بگردید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Carnal Sins ویچر 3

 

هنگامی که کالبد شکافی به پایان می رسد، باید سه جا را برای پیدا کردن سر نخی که شما را به آن مرد دیوانه هدایت می کند بگردید. Eustace، کسی است که جسدها را جمع آوری می کند و نزدیک ترین شخصی است که در حال حاضر در کنار شماست. برای اینکه او صحبت کند باید ۲۰۰ طلا بپردازید یا از علامت Axii استفاده کنید.

پس از آن، به ملاقات برادر آن دورف مرده در صحنه جنایت بروید. وقتی به آنجا رسیدید، در بزنید. پس از یک مکالمه کوتاه، ردپاها را بررسی کنید. آن ردپایی که به کارگاه می رسد از همه مهمتر است. داخل آنجا، ردپاهای دیگر را هم بررسی کنید و سپس به سمت هدف بعدی بروید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Carnal Sins ویچر 3

 

در کوچه ای که پریسیلا به او حمله شده، ردپاهای کمی را پیدا می کنید. علاوه بر آن، توسط سه شهروند که فکر می کنند شما قاتل هستید به شما حمله می شود. نگهبان در دروازه به شما خواهد گفت به دیدار پزشکی قانونی بروید، پس از اینکه صحنه جنایت را بررسی کردید به سردخانه بروید. پس از مکالمه کوتاه چیزهایی را در مورد نام قربانی دیگری به نام Patricia Vegelbud می شنوید. فورا به سمت او بروید. نگهبان دروازه به شما اجازه ورود می دهد.

 

راهنمای ماموریت جانبی Carnal Sins ویچر 3

 

پس از یک میان پرده کوتاه، شما قاتل را شکار می کنید. به هرحال، او از دست نگهبانان محل اقامت فرار می کند. نیازی به کشتن هیچ کدام از انها را ندارید. پس از یک جنگ کوتاه شما دستگیر می شوید و به عمارت برده می شوید. پس از خواندن یک پیام درباره قربانی دیگری به Catherine Bootlegger بروید. در اتاقی که در بالاترین طبقه است بروید، دختری را پیدا می کنید و یکی از مشتری ها را نیز پیدا می کنید. اگر او را بکشید، دیاگرامی را دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید از علامت Axii استفاده کنید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Carnal Sins ویچر 3

 

محل نهایی یک انبار است. در آنجا هدف دیگری را پیدا می کنید. پس از وارد شدن به آنجا فورا برای یک مبارزه با یک ومپایر (لول ۱۶) آماده شوید. این مبارزه نباید هیچ گونه مشکل برای شما به وجود بیاورد، به خصوص اگر از بمب های آتش زا و نفت روی شمشیرتان استفاده کنید. هیولا را آتش بزنید و با شمشیر نقره ای خود او را بکشید. بعد از جنگ یک دیاگرام برای چکمه های Assassin دریافت می کنید و در جسد mutagen و “Deargdeith” یک شمشیر پیدا خواهید کرد. سرانجام به سمت Dandelion برگردید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا