راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Cabaret ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی Cabaret ویچر 3

این ماموریت را با سوالی که پس از آزاد کردن Dandelion در طول ماموریت اصلی A Poet Under Pressure می کنید شروع می شود. با او در جایی که قرار دارد ملاقات کنید. او به مقداری پول نیاز دارد تا بتواند طراحی را که در آن شما هم نقش اصلی را دارید پیاده سازی کند. ابتدا به ملاقات Irina بروید و از او یک شمشیر wooden sword قرض بگیرید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Cabaret ویچر 3

 

به نزدیکی خانه قربانی خود که در آن Dandelion را پس از غروب آفتاب دیدار خواهید کرد بروید. یک نامه از او دریافت می کنید. با اینحال لازم نیست که ان را نگه دارید. کلماتی که باید بگویید و مبارزات را احتمالا باید به هرحال انجام دهید. سپس در صبح به میخانه برای یک مکالمه کوتاه بروید. سبک دکوراسیون را انتخاب کنید یا تصمیم را به پریسیلا را واگذارید.

سپس باید به سمت زنی بروید که هنر رقص را بلد است. Dandelion در حال حاضر سعی می کند به او برسد. یک کلید یدکی را می توانید در سطلی در سمت راست درب پیدا کنید. هنگامی که داخل شدید، اجازه دهید Dandelion صحبت کند یا ابتکار عملی انجام دهید و شروع به مبارزه کنید. تصمیمی که میگیرید خیلی مهم نیست، چرا که هدف دیگری را دریافت می کنید. ملاقات با یک هالفلینگ که مسئول پوسترها است.

 

راهنمای ماموریت جانبی Cabaret ویچر 3

 

زمانی که به خانه او رسیدید، دو دزد در داخل آنجا پیدا می کنید. آنها را کتک بزنید و آنها به شما می گویند که صاحب خانه به Vegelbuds residence برای مسابقه اسب سواری رفته است. هنگامی که او را ملاقات کردید، او به شما در مورد مشکلاتش می گوید. شما اینجا سه گزینه دارید. پرداخت بدهی اش (۲۰۰ طلا)، بردن مسابقه برابر او و یا برگشتن با Dandelion بدون هیچ پوستری. بهترین تصمیم شرکت در مسابقه و بردن در آن است. اگر مسابقه را ببرید ۸۰ طلا و یک زین اسب مستر را دریافت می کنید. سپس به سمت Dandelion برگردید. این ماموریت پایان می یابد و یک ماموریت جانبی دیگر به نام Carnal Sins شروع می شود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا