راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Blood Ties ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی Blood Ties ویچر 3

در جاده اصلی در نزدیکی کمپ ارتش، یک زن  nilfgaardian را پیدا خواهید کرد. در طول مکالمات خود، او به شما می گوید که به دنبال پسرش می گردد. او از شما درخواست کمک می کند. ابتدا به سمت فرمانده ارتش بروید. او خیلی آدم پرحرفی نیست. برای اینکه چیز مفیدی به شما بگوید، باید ۱۵۰ طلا یا از لول ۲ علامت Delusion (توهم) استفاده کنید. از او درباره سربازی که مدتی پیش از ارتش جدا شده و به سمت مرداب دویده است چیزهایی را متوجه می شوید.

اگر در طول ماموریت Patrol Gone Missing، توانستید از پس هیولای wyvern بر بیایید و به اجساد زندانی هایی که پیدا کردید به فرمانده چیزی نگفتید، فرمانده به شما مدیون می شود. در این حالت او به صورت رایگان در مورد آن پسر چیزهایی به شما می گوید. هنوز معلوم نیست که آن پسر جان سالم به در برده یا خیر.

صرف نظر از اینکه چه می شنوید، باید به مرداب (swamps) بروید. هنگامی که به آنجا رسیدید، ۴ غول که لول ۹ هستند را شکست می دهید. با حس ویچری خود در آن محدوده بگردید. اول ردپایی را در روی زمین، سپس سربازان دار زده شده را پیدا می کنید. برای مطمئن شدن، یک کتاب در نزدیکی پای چوبه دار وجود دارد. حالا می توانید به طرف آن زن بگردید و به او درباره پسر مرده اش بگویید. حالا می توانید تصمیم بگیرید که به زن بگویید که پسرش در جنگ کشته شده یا اینکه اعتراف کنید که او را ترک کرده است. در آخر ۵۰ طلا از او دریافت می کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا