راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی Black Pearl ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی Black Pearl ویچر 3

در پشت مسافرخانه، مردی به نام نیداس را پیدا می کنید. او از شما درباره قراردادش در جزیره Skellige Islands درخواستی می کند. او از شما درخواست می کند تا در پیدا کردن مروارید سیاه به او کمک کنید.

 

راهنمای ماموریت جانبی Black Pearl ویچر 3

 

شما دوباره با آن مرد در ساحل Skellige دیدار خواهید کرد. او از شما درخواست می کند تا نقطه ای مشخص شده شنا کنید و شیرجه بزنید تا مروارید سیاه را پیدا کنید. این شی در جنوب غربی بخش دایره علامت زده شده در این ماموریت پیدا می شود. در راه، می توانید دیگر مرواریدها را در صدف ها جمع آوری کنید، آنها بسیار گرانبها هستند.

 

راهنمای ماموریت جانبی Black Pearl ویچر 3

 

زمانی که به ساحل برگشتید، سریعا به حساب drownerهایی که با آن مرد درگیرند برسید. پس از آن مکالمه با او، متوجه می شوید که نیداس حق الزحمه ای به شما نمی دهد. اما قول می دهد که پول شما را یک روزی اگر او را در مسافرخانه در Novigrad دیدید بدهد. در آخر هم اگر او را دیدید ۱۰ تا دریافت می کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا