راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی An Eye for an Eye ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی An Eye for an Eye ویچر 3

در نسخه ۱٫۰۴ بازی، یک باگ برای این ماموریت وجود دارد و آن ظاهر نشدن Vernon Roche در مکان ملاقات است. برای حل شدن این مشکل، باید ماموریت A Deadly Plot را شروع کنید و پس از آن فورا به نقطه ملاقات Roche که آنجاست بروید.

این ماموریت به طور خودکار در طول مکالمات شما با Roche در ماموریت اصلی Get Junior شروع می شود. او از شما درخواست می کند تا او را در زیر درخت مرد به دار آویخته در Velen ملاقات کنید. هنگامی که به آنجا رسیدید، هر دو با هم به روستایی می روید که توسط Nilfgaardianها به آنجا حمله شده است. زمانی که به آنجا نزدیک شدید، نوار جون Ves ظاهر می شود. شما باید او را نجات دهید.

 

راهنمای ماموریت جانبی An Eye for an Eye ویچر 3

 

فورا به سمت او بدوید و یک بمب به سمت دشمنان او بیندازید. بمب او را اذیتی نمی کند. سپس دشمنان دیگر را از بین ببرید. سرانجام، می توانید تصمیم بگیرید که می خواهید به آنها رحم کنید یا آنها را به روش Roche و Ves بسپارید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا