راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی A Matter of Life and Death ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی A Matter of Life and Death ویچر 3

این ماموریت به طور خودکار پس از صحبت کردن با جاسوسی که در ماموریت Count Reuven Treasure است شروع خواهد شد. به طبقه دوم مخفیگاه تریس در Novigrad بروید. کسی او را با پول زیادی از مخفیگاهش بیرون کشیده است. اما تریس مطمئن نیست که تله است یا خیر. به او پیشنهاد کمک کنید. او باید با خدمتکاری این ماموریت ملاقاتی داشته باشد. شما او را با لباس آبی رنگ و دسته کلیدی که در کمربند خود دارد می توانید بشناسید.

او در مرکز ماهی فروشی ایستاده است. پس از یک مکالمه کوتاه، او می گوید که دنبالش کنید. در حالی که از طریق یکی از معابر عبور می کنید، سه راهزنان با لول ۱۲ به شما حمله می کنند. پس از مدتی، تریس هم به شما می پیوندد. Ingrid Vegelbud، معشوقه آن مرد از تریس درخواست کمک برای مخفی کردن پسرش که یک کیمیاگر است و به تازگی با مشکل روبرو شده است می کند. این عملیات در طول مراسم mask ball انجام می شود. اگرچه، اول باید لباس ها و ماسک های مناسب این مراسم را خریداری کنید. برای این کار ابتدا به فروشگاه Elihal بروید. این همان خیاطی است که در طول ماموریت Broken Flowers به آن سر زدید. برای کامل کردن این فاز ماموریت باید یک ماسک روباه برای تریس و یک ماسک دیگر برای خودتان بخرید. یک دست لباس کامل مراسم هم بخرید. یادتان نرود که لباس ها را قبل از شروع مراسم بپوشید.

 

راهنمای ماموریت جانبی A Matter of Life and Death ویچر 3

 

هنگامی که خریدتان تمام شد به مخفیگاه تریس برگردید. با هم به سمت Vegelbud Residence بروید. در داخل، یکی از میهمانان شروع به اذیت و آزار تریس می کند. شما می توانید با دو روش عکس العمل نشان دهید. اول اینکه او را کتک بزنید. یا اینکه می توانید از کنارش رد شوید. در بالای پله ها، دوست قدیمی تریس یعنی Moritz Diefendel را ملاقات خواهید کرد.

با پیچیدن به پشت درب بخش دوم باغ، یک علامت زرد رنگ را مشاهده خواهید کرد. می توانید با آنها گوئنت بازی کنید. هر کدام یک کارت منحصر به فرد به شما جایزه می دهند.

 

راهنمای ماموریت جانبی A Matter of Life and Death ویچر 3

 

به محل اقامت Ingrid برای ملاقات او بروید. پس از یک مکالمه کوتاه، قادر به جستجوی پسرش برای بردن او به یک مکان امن هستید. او یک ماسک پلنگ به صورت دارد و جایی در میان پارتی قرار دارد. شما او را در نزدیکی پارک پیدا می کنید. رنگ ماسک او آبی است. حالا باید منتظر بمانید تا لحظه مناسب تا آتش بازی شروع شود. برای منتظر ماندن به باغ بروید و روی صندلی بنشینید. پس از یک مکالمه کوتاه و نوشیدن با تریس، باید او را در داخل باغ دنبال کنید. در طول یک میان پرده کوتاه می توانید تریس را ببوسید. اگرچه، فقط چند ثانیه وقت دارید تا عکس العمل خود را انتخاب کنید. سپس آتش بازی شروع می شود و Albert به شما می پیوندد. او و تریس از آنجا فرار می کنند. شما پس از مدت زمانی به آنها می پیوندید. زمانی که خواستید از labyrinth خارج شوید، به شما توسط سه شکارچی انسان لول ۱۲ حمله خواهد شد. حالا به اصطبل بروید. این کار هنگامی است که سفر گروه شما به پایان می رسد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا