راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی A Feast for Crows ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی A Feast for Crows ویچر 3

این ماموریت پس از بررسی بدن یک جسد و بدست آوردن کلیدی از او شروع می شود. هنگامی که از کنار او رد می شوید، گرالت متوجه می شود که او بویی می دهد. منبع آن بو را بررسی کنید و در نهایت به یک کلبه می رسید.

 

راهنمای ماموریت جانبی A Feast for Crows ویچر 3

 

در داخل آنجا مردان Cleaver را پیدا می کنید. آنها به شما یک انتخاب می دهند. یا می توانید با آنها بجنگید یا به آنها آن کلیدی را که از جسد پیدا کرده بودید بدهید تا در نهایت ۲۰ طلا به عنوان جایزه دریافت کنید. مبارزه خیلی آسان نخواهد بود، پس بهتر است برای آن آماده باشید. دشمنان شما ۳  کوتوله لول ۲۰ هستند. مشکل اصلی کمی جا است، پس از سعی کنید از بمب و علامت Igni بسیار استفاده کنید تا به سرعت هر چه سریعتر آنها را از بین ببرید. در جسد یکی از آنها دیاگرام یک جسد را پیدا می کنید. به طبقه همکف بروید. در نزدیکی جسد یک صندوقچه را که می تواند توسط آن کلید باز شود پیدا می کنید. در داخل آن چندین کفش و ۲۰۰ فلورانس و ۵۰ طلا پیدا می کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی کشور، اینک در آستانه ی دهمین سال فعالیت، با گستره ای از کالا های متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده ی سنی، برای کاربران خود « تجربه ی لذت بخش یک خرید اینترنتی » را تداعی مکند. »ارسال سریع«، » ضمانت بهتری قیمت« و » تضمین اصل بودن کالا« سه اصل اولیه است که ...

اطلاعات تماس و پشتیبانی

   
تلفن تماس: 09354493151
   

برای ارسال ایمیل روی این لینک کلیک کنید.

بالا