راهنمای بازی

راهنمای ماموریت جانبی A Dangerous Game ویچر ۳

راهنمای ماموریت جانبی A Dangerous Game ویچر 3

این ماموریت را با صحبت کردن با Zoltan در مقابل Rosemary and Thyme پس از پایان ماموریت اصلی A Poet Under Pressure شروع خواهد شد. Zoltan مشکل مالی پیدا کرده و شما به او در به دست آوردن تعدادی کارت با ارزش کمک خواهید کرد.

 

راهنمای ماموریت جانبی A Dangerous Game ویچر 3

 

هنگامی که مکالمات شما با او تمام شد، به خانه Zed بروید. درب خانه قفل است. باید از داخل طبقه دوم آنجا توسط نردبانی که در سمت راست درب خانه است وارد شوید. در طبقه اول جسد صاحب خانه را پیدا می کنید و در طبقه دوم هم دو سارق را پیدا می کنید.

 

راهنمای ماموریت جانبی A Dangerous Game ویچر 3

 

پس از کشتن آنها، از حس ویچری خود برای پیدا کردن سرنخ های بر روی درب زیر پله ها استفاده کنید. تخته را با علامت Aard نابود کنید و کتابی را از صندوقچه بردارید. کلید را از یکی سارقین پیدا کنید، مشابه کارت گوئنتی که شما به دنبال آن هستید. به سمت Zoltan بروید. حالا اسامی دو نفر دیگر را دریافت می کنید. می توانید به ملاقات آنها به ترتیبی که می خواهید بروید.

 

راهنمای ماموریت جانبی A Dangerous Game ویچر 3

 

با دوست خود به خانه Caesar Bilzen بروید. پس از گفتگو که در طی آن می توانید هر عملی که می خواهید را انجام دهید، به طبقه اول بروید. چاقویی را از قفسه بردارید، پس از لحظه ای کشو باز می شود. داخل آن، یک کلید به قفل پنهان در قفسه کتاب را پیدا می کنید. پس از استفاده از آن، یک راه مخفی به طبقه فوقانی باز خواهد شد. در کشوی مقابل یک مجسمه یشم پیدا خواهید کرد. اگر ماموریت Now or Never که مربوط به تریس می شود را تکمیل نکرده اید، او می تواند شما را کمک کند.

مجموعه صاحب خانه را بررسی کنید. مقداری آیتم را می توانید از او بردارید. در میان این مجموعه کارت گوئنتی که شما به دنبال آن هستید را پیدا خواهید کرد. پس از بدست آوردن آن، می توانید به Zoltan برگردید. هنگامی که صحبت تان شروع شد، مردان Cleaver ظاهر خواهند شد. می توانید با آنها بجنگید یا Bilzen را با انها رها کنید.

 

راهنمای ماموریت جانبی A Dangerous Game ویچر 3

 

به مسافرخانه برای ملاقات با Ravik بروید. او پیشنهاد یک بازی گوئنت را می دهد. هنگامی که او را در بازی بردید، او به شما حمله خواهد کرد. پس از شکست او با کارت های جدیدی که به دست آورده اید به سمت Zoltan بروید.

 

راهنمای ماموریت جانبی A Dangerous Game ویچر 3

 

Zoltan شما را به محلی که قرار بوده کسی آنها کارت ها را از شما بخرد هدایت می کند. به جای آن که با آن شخص ملاقات کنید، پس از رسیدن به آنجا با یک گروه از دشمنان یک مبارزه را شروع خواهید کرد. نیازی به شرکت شما در این جنگ نیست. وظیفه شما دستگیری رئیس آنها موقع فرار با پول است. او را در فاضلاب دستگیر می کنید. در آنجا می توانید تصمیم بگیرید که او را رها کنید یا او را بکشید. Zoltan دومی را بیشتر ترجیح می دهد. هنگامی که به Zoltan برگشتید، او به شما پول یا کارت هایی که قبلا به دست آمده برای کمک می دهد. اگر پول را انتخاب کنید ۱۵۰ طلا دریافت می کنید.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا