راهنمای بازی

راهنمای ماموریت اصلی Pyres of Novigrad ویچر ۳

راهنمای ماموریت اصلی Pyres of Novigrad ویچر 3

ملاقات خانه Triss

Triss Merigold شخصیتی است که با او در Novigrad در تماس هستید. خانه او در بخش مرکزی شهر قرار دارد. به هر حال پس از اینکه از دروازه اصلی رد شدید، تنها افرادی که پیدا می کنید دزدانی هستند که در خانه تریس در حال دزدی اند. می توانید وارد خانه شوید و دنبال سرنخ هایی که تریس می رسد باشید. برای پیدا کردن تریس باید به از تشکیلات مناسب شهری استفاده کنید. ابتدا باید به Putrid Grove برسید. دزدان یا گدایان شما را به آنجا هدایت می کنند.

روش A : Beggars

راهنمای ماموریت اصلی Pyres of Novigrad ویچر 3

 

با گدایی که روی زمین بر روی داربست های چوبی بالا جاده نشسته صحبت کنید. با او آنقدر صحبت کنید تا رمز عبور را به شما بدهد (رمز عبور : Old sow’s farrowed piglets). اگر بخواهید مستقیم به بیشه بروید، او به شما چیزی نمی گوید و دوباره باید بعدا بیایید. به درب ورودی محلی که علامت زده شده بروید و رمز عبور را بدهید. اگر خطایی انجام دهید، باید ۵۰ طلا بپردازید یا از علامت Axii استفاده کنید.

روش B : Thieves

راهنمای ماموریت اصلی Pyres of Novigrad ویچر 3

 

دزدی که در فروشگاه ایستاده را پیدا کنید. دنبال هدف بروید تا به مخفیگاه برسید. او به شما رمز عبور را نمی دهد، پس باید یا طلا بپردازید یا از علامت توهم (Axii) استفاده کنید. اما اگر خیلی نزدیک به او راه بروید و برای مدت زمان طولانی قابل مشاهده باقی بمانید، دزد متوجه شما می شود و شروع به صحبت کردن خواهد کرد. اگر به او بگویید که شما را به بیشه هدایت کند، او شما را به دام می اندازد و در نتیجه باید ۴ نفر دشمن را در یک مبارزه با مشت شکست دهید. اگر می توانید این کار را انجام دادید او شما را به هدفتان هدایت خواهد کرد و در نتیجه رمز عبور را دریافت می کنید. می توانید تصمیم بگیرید که رمز عبور را بگویید یا نه. در این حالت، باید ۵۰ طلا بپردازید یا از علامت توهم (Axii) استفاده کنید. مسیر گدایان راحت تر و سریع تر است.

King of Beggars (پادشاه گدایان)

راهنمای ماموریت اصلی Pyres of Novigrad ویچر 3

 

حالا باید به ملاقات King of Beggars (پادشاه گدایان) بروید. پس از مکالمه دنبال تریس بورید. به زودی به فاضلاب می رسید. Drownerها را بکشید و به دنبال دگمه ای برای باز کردن درب مخفی جستجو کنید. با استفاده از حس ویچری خود می توانید به راحتی دست گیره ای که روی ستون قرار دارد را پیدا کنید.

 

راهنمای ماموریت اصلی Pyres of Novigrad ویچر 3

 

به زودی به پلی می رسید. باید به داخل آب شیرجه بزنید و به دنبال کیفی گمشده ای بگردید. کیف را در مقابل پل دیگری در پایین رودخانه پیدا خواهید کرد. به تریس برگردید. حالا باید به سمت کارفرمای تریس بروید. باید موش ها را از انبار پاکسازی کنید. تمام کاری که باید بکنید قرار دادن سه تله برای موش ها در سه گوشه اتاق است، در محل هایی که سوراخ هایی در دیوار مشخص است. پس از اتمام این ماموریت و پیاده روی کوتاه، سه نگهبان لول ۱۰ به شما حمله می کنند. با آنها مبارزه کنید. نگران تریس نباشید او می تواند از خودش مراقبت کند. انبار را ترک کنید و پس از مشاهده یک میان پرده کوتاه ماموریت به پایان می رسد.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا