راهنمای بازی

راهنمای ماموریت اصلی Novigrad Dreaming ویچر ۳

راهنمای ماموریت اصلی Novigrad Dreaming ویچر 3

برای باز کردن این ماموریت، با تریس ارتباط برقرار کنید (ماموریت Pyres of Novigrad).به خانه تریس که در نقشه علامت زده شده بروید. صاحب خانه آنجا به شما می گوید که خانه جن زده است. از در اول وارد شوید. زنی را می بینید که آنجا خوابیده است. با او صحبت کنید.

 

راهنمای ماموریت اصلی Novigrad Dreaming ویچر 3

 

برای بیدار کردن او، باید منبع مشکل را پیدا کنید. به اتاق زیر شیروانی بروید تا یک عروسک که بر روی زمین است و همچنین نقاشی که در یکی از کمدها قرار دارد را پیدا کنید. به طبقه همکف بروید و وارد اتاقی که سمت راست تخت است بشوید. در آنجا گهواره ای پیدا می کنید. عروسک را آنجا قرار دهید. نقاشی دیگری ظاهر خواهد شد، آن را در اجاق گاز می بینید. اجاق گاز در زیرزمین است. هنگامی که با اجاق گاز تعامل برقرار کردید، میان پرده آغاز می شود. منبع مشکل در خانه ظاهر خواهد شد. در اینجا دو گزینه وجود دارد. با آن موجود توافق کنید یا او را تعقیب کنید تا از آنجا برود. اگر با او توافق کنید، هنگامی که از خانه خارج شدید می توانید به صاحب خانه بگویید که خانه جن زده است یا به او راستش را بگویید. خیلی فرق خاصی نمی کند.

 

راهنمای ماموریت اصلی Novigrad Dreaming ویچر 3

 

اگر خواستید که از شر آن موجود خلاص شوید، باید به سمت گیاه شناس بروید. از او Burdock بخرید و به ساختمان برگردید. آن را در اجاق گاز قرار دهید و آن را با علامت Igni (آتش) بسوزانید. مشکل حل می شود. هنگامی که از آنجا می روید صاحب خانه به شما قول می دهد که وقتی خانه را فروخت سهمی هم از آن به شما بدهد. فقط کافی است که بعدا به ملاقات او در چند روز آینده بروید.

 

راهنمای ماموریت اصلی Novigrad Dreaming ویچر 3

 

حالا به طبقه اول پیش آن زن برگردید و با او صحبت کنید. او به شما می گوید که شما را در مسافرخانه ای در کنار بندر ملاقات خواهد کرد. می توانید فورا به آنجا بروید یا بعدا این کار را بکنید. در مسافرخانه یک جلسه بین شما و آن زن شروع خواهد شد. می توانید یکی از داستان های انتخابی (یکی یا بیشتر – مهم نیست) را به او بگویید  و سوالات او را به هر نحوی که دوست دارید جواب دهید. بعد از مدت کوتاهی ماموریت به طور خودکار به پایان می رسد و ماموریت Broken Flowers شروع می شود.

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین مطالب

بالا